„Sūduva“ antrą kartą iš eilės pranoko baltaruses

Sėkmingai Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) čempionatą pradėjo Lietuvos čempionė „Sūduva“. Marijampolės ekipa namuose antrą kartą per dvi dienas nugalėjo Gardino „Olimpiją“ rezultatu 89:86 (30:26, 25:22, 17:20, 17:18). Pirmąją dvikovą šeštadienį „Sūduva“ taip pat laimėjo rezultatu 78:71.

„Sūduva“ galingai ir užtikrintai pradėjo rungtynes ir išsiveržė į priekį 13:1. „Olimpija“ stabilizavo padėtį ir pirmąjį kėlinuką užbaigė su keturių taškų deficitu 26:30. Marijampolietės nuolat kontroliavo rungtynes ir didžiąją laiko dalį pirmavo. Trečiojo kėlinio pabaigoje marijampolietės susigrąžino dviženklį pranašumą (58:48), tačiau dažnos klaidos ir stringantis puolimas leido baltarusėms priartėti ir net persverti rezultatą (80:76). Visgi, rungtynių pabaigoje lemiamą žodį vėl tarė „Sūduvos“ gynėjos – Stephanie Gardner ir Ritos Milieškienės pastangomis „Sūduva“ persvėrė rezultatą ir šventė nelengvą pergalę.

Naudingiausiomis abiejų rungtynių žaidėjomis pripažintos: Rita Milieškienė („Sūduva“) ir Natalija Daškevič („Olimpija“).

„Sūduva“: Rita Milieškienė 19 (5/7 trit, 8 atk. kam.), Lina Mikelevičienė 17, Neringa Skadaitė 15, Stephanie Gardner 15 (5 rez. perdavimai), Ligita Tamutytė 7, Danielle McCray 7 (6 atk. kam.), Justina Matuzonytė 6 (5 atk. kam.).

„Olimpija“: Volha Kapylova 24 (6/8 trit., 9 atk, kam.), Natalija Daškevič 23, Valentina Myšapud 12, Darya Mahalias 8, Aryna Masko 6, Svetlana Kudrašova 6.