T. Miklušio dvitaškis su sirena palaužė “Autoklubą”

Antrosiose vakaro rungtynėse susitiko dvi lygos debiutantės “Kalvarija” ir “Autoklubas”. Susitikimą rezultatu 81:80 po dramatiškos kovos laimėjo “Kalvarija”.

Komandų startiniai penketai:

Kalvarija: 4. D. STANKEVIČIUS, 6. R. GUTAUSKAS, 10. K. BIRGELIS, 11. T. MIKLUŠIS, 13. V. PUZARA
Autoklubas: 7. K. BURAUSKAS, 22. T. KATKEVIČIUS, 24. M. ŠMIGELSKAS, 25. A. URBONAVIČIUS, 41. K. ČEPKAUSKAS

Rungtynes gerokai sėkmingiau pradėjo “Kalvarija”, kuri mače startavo atkarpa 8:0. Visgi, vos penkiese žaidę “Autoklubo” krepšininkai atsitiesė ir dėka fantastiško tritaškių pataikymo pirmajame kėlinyje ne tik atsilaikė, bet ir sugebėjo išsiveržti į priekį bei laimėjo pirmąjį ketvirtį 25:18. “Autoklubas” vieną per pirmąjį kėlinį pataikė 5 tritaškius, o antrajame kėlinyje  susikrovė ir dviženklę persvarą.

“Kalvarija” vijosi “Autoklubą” visas rungtynes ir tik pačioje ketvirtojo kėlinio pabaigoje, iki rungtynių pabaigos likus žaisti 6 sekundes sugebėjo išlyginti rezultatą. Savo paskutinės atakos metu “Autoklubo” puolėjas T. Urbonavičius metė iš trijų taškų zonos ir nepataikė, tačiau uždirbo pražangą bei stojo mesti dviejų baudų metimų. Tikslą pasiekė tik 1 metimas iš 3, tačiau to pakako, jog “Autoklubas” išsiveržtų į priekį minimaliu skirtumu (80:79). Savo atsakymui “Kalvarija” turėjo 4,8 sekundės. Lemiamas metimas buvo patikėtas D. Stankevičiui, tačiau jis buvo netaiklus. Visgi, atšokusį kamuolį atkovojo ir aidint finaliniai sirenai pergalę Kalvarijai išplėšė T. Miklušis. Rungtynės baigėsi rezultatu 81:80 “Kalvarijos” naudai.

“Kalvarija”: T. Miklušis 26, D. Stankevčius 20, R. Gutauskas 12,

“Autoklubas”: A. Urbonavičius 26, K. Burauskas ir M. Šmigelskis po 20, T. Katkevičius 10.