Udro ir Labučio vedama „Sūduva-Mantinga“ neturėjo vargo su klaipėdiečiais

Nuotr. D.Lukšta

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandos aukštaūgis Antanas Udras ir vėl buvo sunkiai sulaikomas, jam puikiai talkino Ignas Labutis, o šio tandemo vedama Suvalkijos sostinės ekipa iškovojo trečiąją sezono pergalę.

Marijampoliečiai namie 88:66 susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu-Akvaservis“ krepšininkais.

Marijampolėje susitiko komandos, kurios praėjusį sezoną kovėsi Mezon NKL pirmenybių finale, kur serijoje tąkart triumfavo „Sūduva-Mantinga“. Praėjusį sezoną uostamiesčio komandą treniravęs Rytis Vaišvila dabar stovi už Suvalkijos komandos vairo.

Savo ritmą marijampoliečiai pradėjo diktuoti jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių, kai rungtynes pradėjo pelnydami dvylika taškų iš eilės (12:0).

Anksti susikrauto pranašumo aikštelės šeimininkai vėliau nebepaleido. Po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų buvo 14 (44:30), o po trijų – 21 taškas (65:44).

Ketvirtasis kėlinys šiame susitikime tapo tik formalumu, kuriuo sūduviečiai užsitikrino trečiąją pergalę čempionate.

Klaipėdos ekipai sunkiai įmenamu uždaviniu tapo Udro žaidimas. Praėjusios savaitės naudingiausias lygos žaidėjas šįkart per 29 minutes pelnė 24 taškus (7/11 dvit., 3/4 trit., 1/5 baud. met.) bei atkovojo 7 kamuolius.

Aukštaūgiui puikiai talkino ir Labutis, kuris pridėjo 22 taškus (9/9 dvit., 1/2 trit., 1/1 baud. met.).

Kitą savaitę marijampoliečiai namie susikaus su Joniškio „Delikateso“ ir Kauno KTU komandomis.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 24, Ignas Labutis 22, Rokas Stankevičius 10, Mantas Kadzevičius 8, Žygimantas Šimonis 7.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 15, Mantas Šerkšnas 13, Deividas Anužis 12.