“Veteranai” tritaškių lietuje išmaudė “Liudvinavą” ir galingai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą

Aiškios visos “MKML-Mantinga” finalinio ketverto komandos. Paskutinė komanda įšokusį į benuvažiuojantį traukinį  – “Veteranai”, kurie abu kartus įveikė “Liudvinavą” ir triumfavo ketvirtfinalyje. Antrosiose rungtynėse itin galingai atrodę “Veteranai” nugalėjo “Liudvinavą” ir laimėjo mačą rezultatu 97:74.

“Veteranai” prieš šias rungtynes turėjo 6 taškų pranašumą, tačiau mačą pradėjo itin susikoncentravę – spurtą 13:0 vos per 4 minutes parbloškė “Liudvinavą”.

“Liudvinavas” sugebėjo atsigauti ir rinkti taškus, tačiau jau buvo per vėlu –  prieš pat didžiąją pertrauką “Veteranai” susikrovė rekordinę persvarą 51:27 ir rungtynių nugalėtojas abejonių niekam nekėlė.

“Veteranai” užtikrintai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą, o pusfinalyje jų lauks čempionai – “Perlas”.

“Veteranai”: D. Senda 26, J. Davniukas 16, M. Pledas 11.

“Liudvinavas”: I. Kaminskas 23, L. Akstinavičius 13, M. Ulevičius 12.

"Veteranai" – "Liudvinavas" rungtynių komentarai

"Veteranai" pirmą kartą žais "MKML-Mantinga" finaliniame ketverte – štai trenerio Lauryno Dulinsko ir Povilo Anelausko komentarai!