“Igliauka” – antroji “MKML-Mantinga final four” dalyvė (VIDEO)

“Igliauka” pralaimėjo antrąsias ketvirtfinalio rungtynes “Aikštelės 44-Mantinga” komandai rezultatu 91:105, tačiau dėl susikrauto pranašumo pirmosiose rungtynėse (+18) žengė į “MKML-Mantinga Final Four”.

Rungtynės buvo itin atkaklios, o žiūrovai išvydo daug efektingų dėjimų, blokų, sudėtingų metimų. 

Pirmaujanti komanda keitėsi 11 kartų, o rezultatas lygus buvo dar 10.

“Aikštelės 44-Mantinga” komandai reikėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir jie buvo labai arti to. Pastarieji kantriai artėjo linko, tačiau jiems į ratus pagalius kaišiojo “Igliaukos” lyderiai D. Gvezdauskas, A. Lencevičius ir K, Pupinis, kurie puikiu procentu realizavo metimus iš žaidimo. 

Visgi, iki rungtynių pabaigos likus 33 sekundes, “Aikštelė 44 – Mantinga” pirmavo 101:88 ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau atako nesurezgė ir griebėsi pražangų taktikos. Savo ruoštu “Igliauka” svaidė netaiklius baudų metimus vieną po kitos ir įžiebė dar daugiau intrigos į mačą. Galiausiai “Aikštelės 44-Mantinga” komandai pritrūko paprasčiausio laiko – finalinė rungtynių sirena skelbė pastarųjų pergalę rezultatu 105:91, tačiau į kitą etapą keliauja seriją bendru rezultatu 193:189 laimėjusi “Igliauka”.

“Igliauka”: D. Gvezdauskas 29, A. Lencevičius 20, K. Pupinis 18, L. Trušas 14.

“Aikštelė 44-Mantinga”: D. Griškėnas 30, A. Jogminas 20, S. Sakalauskas 18, A. Birgelis 16.

Tadas Prajara

Tado Prajaros komentaras po patekimo į "MKML-Mantinga Final Four"

Posted by MKML on 2018 m. Balandis 8 d., Sekmadienis

***
Be “Igliaukos” finaliniame ketverte vietą užsitikrinęs yra “Perlas”, o likusios dvi finalinio ketverto dalyvės paaiškės trečiadienį.