„Igliauka“ – antroji „MKML-Mantinga final four“ dalyvė (VIDEO)

„Igliauka“ pralaimėjo antrąsias ketvirtfinalio rungtynes „Aikštelės 44-Mantinga“ komandai rezultatu 91:105, tačiau dėl susikrauto pranašumo pirmosiose rungtynėse (+18) žengė į „MKML-Mantinga Final Four“.

Rungtynės buvo itin atkaklios, o žiūrovai išvydo daug efektingų dėjimų, blokų, sudėtingų metimų. 

Pirmaujanti komanda keitėsi 11 kartų, o rezultatas lygus buvo dar 10.

„Aikštelės 44-Mantinga“ komandai reikėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir jie buvo labai arti to. Pastarieji kantriai artėjo linko, tačiau jiems į ratus pagalius kaišiojo „Igliaukos“ lyderiai D. Gvezdauskas, A. Lencevičius ir K, Pupinis, kurie puikiu procentu realizavo metimus iš žaidimo. 

Visgi, iki rungtynių pabaigos likus 33 sekundes, „Aikštelė 44 – Mantinga“ pirmavo 101:88 ir turėjo kamuolį savo rankose, tačiau atako nesurezgė ir griebėsi pražangų taktikos. Savo ruoštu „Igliauka“ svaidė netaiklius baudų metimus vieną po kitos ir įžiebė dar daugiau intrigos į mačą. Galiausiai „Aikštelės 44-Mantinga“ komandai pritrūko paprasčiausio laiko – finalinė rungtynių sirena skelbė pastarųjų pergalę rezultatu 105:91, tačiau į kitą etapą keliauja seriją bendru rezultatu 193:189 laimėjusi „Igliauka“.

„Igliauka“: D. Gvezdauskas 29, A. Lencevičius 20, K. Pupinis 18, L. Trušas 14.

„Aikštelė 44-Mantinga“: D. Griškėnas 30, A. Jogminas 20, S. Sakalauskas 18, A. Birgelis 16.

Tadas Prajara

Tado Prajaros komentaras po patekimo į "MKML-Mantinga Final Four"

Posted by MKML on 2018 m. Balandis 8 d., Sekmadienis

***
Be „Igliaukos“ finaliniame ketverte vietą užsitikrinęs yra „Perlas“, o likusios dvi finalinio ketverto dalyvės paaiškės trečiadienį.