“Igliauka” iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

“MKML-Mantinga” vicečempionė “Igliauka” (3:0) toliau demonstruoja solidžius rezultatus. Tado Prajaros vadovaujama ekipa rezultatu 99:89 palaužė “Kapčiamiestį” (1-2). “Igliauka” žygiuoja be kluptelėjimų, o tuo tarpu “Kapčiamiestis” po skambios pradžios jau patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Rungtynes 7 taškais be atsako pradėjo “Kapčiamiestis”, tačiau taškų sausrą pirmasis nutraukė E. Kursevičius pelnęs pirmuosius savo komandos taškus. Įsismaginus “Igliauka” tęsė savo sėkmingą atkarpą, kuri peraugo į spurtą 14:2, po kurių vicečempionai jau pirmavo 14:9, tačiau pirmąjį kėlinį laimėjo minimaliu skirtumu 21:20.

Antrajame ketvirtyje abi komandos žaidė lygiai (12 min. 26:26). Kėliniui artėjant link pabaigos “Kapčiamiestis” spurtavo ir persvėrė rezultatą 35:31. Tada lygos sidabro medalių laimėtojai įjungė aukščiausią pavarą bei surengė spurtą 16:3 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo jau 8 taškų skirtumu – 46:38.

“Igliauka” savo sėkmingą žaidimą perkėlė ir  į antrąją rungtynių dalį, o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo jau užtikrintai 76:60.

Per likusį laiką “Kapčiamiesčiui” stebuklo sukurti nepavyko ir teko pripažinti “Igliaukos” pranašumą rezultatu 99:89.