IR TOLIAU BE PRALAIMĖJIMŲ ŽYGIUOJA „KALVARIJOS SC“ KOMANDA

Ir toliau vykstančios kovos „MKML- MANTINGA“ lygoje žada intriguojančias kovas. Šiandien B diviziono kova vyko tarp grupės lyderės „Kalvarijos SC“ ir „Vytenio“ komandų. Visas rungtynes kontroliavusi žaidimą „Kalvarijos SC“ komanda iškovojo jau ketvirtą pergalę iš eilės rezultatu 92:76 (27:19, 22:22, 26:16, 17:19).

Pirmasis kėlinys prasidėjo „Vytenio“ laimėtu ginčo kamuoliu. Tačiau pirmuosius taškus rungtynių pelnė „Kalvarijos SC“ komanda. Neilgai trukus „Vytenis“ atsakė tuo pačiu ir apylygė kova truko nepilną pirmąjį kėlinį. „Kalvarijos SC“ komanda sugebėjo suorganizuoti puikų spurtą 12:0 ir pirmauti rezultatui esant 17:9. Taip pirmąjį kėlinį užbaigdami pirmaujant 27:19.

Antrasis kėlinys lyginant kėlinių rezultatus baigėsi lygiai 22:22, tačiau bendru rezultatu 49:41 rungtynių lydere išliko „Kalvarijos SC“ komanda. Nenusiteikę paleisti rungtynių „Kalvarijos SC“ komanda neleido pirmojoje rungtynių pusėje primesti „Vytenio“ komandai savojo žaidimo.

Antrojo rungtynių pusė priklausė „Kalvarijos SC“ komandai kuri trečiajį kėlinį laimėjusi rezultatu 26:16 jau pirmavo rezultatui esant 75:57. Ketvirtasis lemiamas kėlinys taip pat priklausė „Kalvarijos SC“ komandai kuri niekaip neleido „Vytenio“ ekipai nei mažinti skirtumo nei net pagalvoti apie galimybę laimėti rungtynes. Visus kėlinius kontroliavusi „Kalvarijos SC“ ekipa laimėjo rungtynes rezultatu 92:76. Pažymėtina, kad „Kalvarijos“ ekipa vis dar yra nesuklupusi nė karto B divizione ir išlaiko lyderės poziciją.

13Mantas Lalas27:0051533.31714.3000459111031111
15Mindaugas Juotkus16:37020.00000000660000304