Įspūdingą efektyvumą demonstravęs E. Jezukevičius vedė „Sūduvą-Mantingą“ į pergalę

Užtikrintą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (5-1). Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 91:56 (23:12, 20:18, 20:13, 28:13) įtikinamai nugalėjo Molėtų „Ežerūną“ (0-6) ir iškovojo penktąjį laimėjimą.

Šeimininkai iniciatyvą perėmė jau pačioje mačo pradžioje. Pirmajam kėliniui artėjant į pabaigą, Aurimas Kieža pataikė tritaškį, Martynas Zigmantavičius ir Edvinas Jezukevičius realizavo baudų metimus, o „Sūduva-Mantinga“ ketvirtį baigė spurtu 14:2 ir susikrovė dviženklį pranašumą (23:12).

Rungtynių baigtis buvo nuspręsta po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pradžioje Antanas Bertašius pelnė dvitaškį, A. Kieža atseikėjo tritaškį, o šeimininkai laimėjo atkarpą 12:2 ir pradėjo „Ežerūno“ triuškinimą – 55:33.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodęs E. Jezukevičius vos per 13 minučių pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 6/6 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 18 (13 min., 2/3 trit., 7 atk. kam.), Justinas Jogminas 13 (3/9 trit.), Mintautas Bulanovas, Martynas Zigmantavičius (3/4 dvit.) ir Ignas Daukšys po 11, Antanas Bertašius 10 (2/4 dvit.).

„Ežerūnas“: Hubertas Pivorius 17 (3/8 trit.), Mantvydas Staniulis 16 (5/7 dvit.), Justas Šukelis 8 (4/6 dvit.).