“Išvien” antroje mačo dalyje palaužė “Gražiškius” ir užbaigė antrojo etapo kovas be pralaimėjimų

B DIVIZIONAS 2019/2020 m. sezonas

IŠVIEN
GRAŽIŠKIAI
107 - 79
IŠVIEN 26 15 32 34 - 107
GRAŽIŠKIAI 17 24 13 25 - 79

“Išvien” komanda rezultatu 107:79 iškovojo penktąją pergalę “B divizione” įveikdami “Gražiškius”. “Išvien” nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o pirmoji vieta turnyrinėje lentelėje garantuoja “Išvien” komandai tiesioginį kelialapį į “B diviziono” pusfinalį. Gražiškiai dar turi šansų užimti antrąją vietą grupėje bei taip pat iškovoti antrąjį tiesioginį kelialapį į “Pusfinalį”.

“Išvien” sėkmingiau pradėjo rungtynes ir sužaidus dvi su puse minutės pirmavo 14:5. Visgi, “Gražiškiai” priartėjo 13:14. “Išvien” varžovams neleido perimti iniciatyvos ir įpusėjo kėlinukui dar kartą atitrūko – 21:13. Per likusią kėlinuko dalį skirtumas tarp komandų pakito nežymiai, o po pirmojo kėlinuko išvien pirmavo 26:17.

Viskas apsivertė antrajame kėlinyje, kai “Gražiškiai” ėmė mažinti atsilikimą. Nors pradžioje “Išvien” padidino savo pranašumą iki dviženklio (29:18), tačiau tada “Gražiškiai” ėmė artėti, o iki didžiosios pertraukos likus žaisti 3 minutes rezultatas tapo lygus – 36:36, o įpusėjus rungtynėms taip pat vyravo lygybė – 41:41.

Po didžiosios pertraukos “Išvien” grįžo itin susikoncentravusi ir įpusėjus susitikimui buvo susigrąžinusi dviženklį pranašumą – 56:46. Negana to, skirtumas tarp ekipų tik dar labiau augo – iki trečiojo kėlinio likus žaisit pusantros minutės ekipas skyrė jau 23 taškai – 73:50.

ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas, per kurį “Išvien” išlaikė savo persvarą ir baigė “B diviziono” reguliariojo sezono kovas be pralaimėjimų.

Giedrius Miliauskas (“Gražiškiai”):
Į pačias rungtynes atėjome nekaip nusiteikę, Mantas Šmigelskas žaidė su trauma. Kaip ir dažniausiai,bandėm gelbėtis tritaškiais,bet taip ir nesugebėjom prisitaikyt, to pasekoje varžovai baudė greitomis atakomis. Dabar nusiteikę ateities dvikovoms ir labai norėtume dar kartą sužaist su “Išvien”. Būtų gerai, kad tai būtų finale.