“Išvien” iškovojo dar vieną nesudėtingą pergalę “B divizione”

“Išvien” komanda kol kas žygiuoja “B divizione” itin užtikrintai ir iškovojo antrą pergalę. Šį kartą “Išvien” 114:62 nugalėjo “Maristą”. “Išvien” tai buvo jau antroji pergalė iš tiek pat galimų, o “Maristai” ši nesėmė buvo antroji iš tiek pat bandymų.

“Išvien” pradėjo rungtynes užtikrintai ir jau po pusantros minutės “šovė” į priekį 9:0. Kiek vėliau Andriaus Levano tritaškis išvedė “Išvien” komandą į priekį dviženkliu skirtumu – 19:8. Iki pirmojo kėlinuko pabaigos likus žaisti minutę ir 15 sekundžių Tomas Butkus tritaškiu sukrovė “Išvien” komandai dvidešimties taškų pranašumą – 30:10.

Savo dominavimą “Išvien” perkėlė ir į antrąjį kėlinį, kurį sužaidė taip pat labai solidžiai – 27:13., o įpusėjus susitikimui mačo baigtis jau niekam nekėlė abejonių – 59:25.

Negana to, “Išvien” nenurimo ir po didžiosios pertraukos bei iš karto surengė dar vieną šešių minučių atkarpą 28:2 bei galutinai išsklaidė bet kokias dar gyvas viltis, po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje skelbė “Išvien” pranašumą – 93:35.

Per ketvirtąjį kėlinuką “Marista” pelnė daugiau taškų ir laimėjo ketvirtį 27:21, tačiau nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo – 62:114.