“Išvien” pratęsė pergalių seriją “B divizione” iki keturių

SIMEDVA
100 - 62
IŠVIEN 24 16 30 30 - 100
SIMEDVA 14 11 17 20 - 62

Ketvirtąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate iškovojo kol kas pergalingai žygiuojanti “Išvien” komanda. Pastarieji net 100:62 nugalėjo “Simedvą” ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės. “Simedvai” tai buvo antroji nesėkmė iš keturių žaistų rungtynių.

Dviejų su puse minučių atkarpą “Išvien” pradėjo spurtu 9:2 ir “šovė” į priekį, o besibaigiant pirmajam kėlinukui skirtumas šoktelėjo iki dviženklio – 24:14.

Antrajame kėlinyje tempas šiek teik sumažėjo, tačiau vistiek ketvirtį rezultatu 16:11 laimėjo “Išvien”. Po didžiosios pertraukos “Išvien” savo varžovams buvo paruošę dar vieną siurprizą ir surengė galingą spurtą, po kurio skirtumas tarp komandų jau siekė triuškinantį rezultatą – 57:27. Besibaigiant ketvirčiui “Simedva” šiek tiek sumažino savo atsilikimą – 42:70.

Lemiamą ketvirtį taip pat užtikrintai sužaidė “Išvien”, kurie toliau didino savo pranašumą, laimėjo ketvirtąjį kėlinuką rezultatu 30:20 ir surinkę 100 taškų užtikrintai triumfavo – 100:62