“Išvien” skambiai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą

Tarsi Feniskas iš pelenų pakilusi “Išvien” skambiai žengė į “MKML-Mantinga” finalinį ketvertą!!! Trečiajame kėlinyje “Išvien” atsilikinėjo net 40:64, tačiau atsitiesė ir dramatiškai laimėjo seriją bendru rezultatu 179:177 (92:94 ir 87:83) bei prasibrovė į Finalinį ketvertą.

Likus žaisti dvi su puse minutės, G. Navicko dvitaškis išlygino rezultatą, o netrukus V. Undraitis smeigė tritaškį bei persvėrė rungtynių eiga savo pusėn. Paskutinės atakos metu “Ataka” turėjo 4 taškų deficitą ir kamuolį savo rankose, tačiau D. Sendos tritaškis tikslo nepasiekė ir “Išvien” neįtikėtinu būdu prasibrovė į Finalinį ketvertą.