Įtampos kupinose rungtynėse „Sasnava-Avansas“ nugalėjo „Kalvariją“

Tęsiasi MKML-Mantinga čempionatas, o spalio 22 dienos sekmadienį buvo sužaistos net trejos rungtynės. Pirmajame vakaro susitikime pirmąją pergalę iškovojo „Sasnava-Avansas“, kurie rezultatu 83:75 (22:23, 22:18, 22:23, 17:11) „Kalvariją“ bei įsirašė pirmąją pergalę čempionate.

Nuo pat rungtynių pradžios užvirė atkakli ir lygi kova, nei vienai, nei kitai komandai nepavyko susikrauti apčiuopiamesnės persvaros, o pirmąjį ketvirtį dvitaškiu užbaigė V. Vincevičius, kuris „Kalvarijos“ komandai po pirmojo kėlinio leido džiaugtis minimalia persvara 23:22.

Arši kova virė visą antrąjį ir trečiąjį kėlinius, o aukščiausią tašką pasiekė ketvirtajame kėlinyje. Lemiamame ketvirtyje Luko Vabalevičiaus dvitaški sukrovė „Sasnavos-Avanso“ komandai 10 taškų pranašumą ir tai buvo didžiausia kurios nors komandos persvara tose rungtynėse (81:71). Kalvarijiečiai dar mėgino kabintis, bet laiko tam jau buvo per mažai. „Kalvarija“ po įtemptų rungtynių turėjo pripažinti „Sasnavos-Avanos“ komandos pranašumą. Finalinė rungtynių sirena skelbė sasnaviečių pergalę rezultatu 83:75.

„Sasnava-Avansas“: Lukas Vabalevičius (10 atk. kam.) 27, Giedrius Pečiulionis (6/9 trit.) 26, Liutauras Lukošenkinas 13.

„Kalvarija“: Rytis Gutauskas 20, Vilmantas Statkevičius 15, Ignas Nemura 9.