Itin atkaklioje kovoje rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidusi „KK Gudelių seniūnija“ šventė dramatišką pergalę

Antrasis dienos mačas buvo itin atkaklus ir lygus tarp „Gražiškių“ ir „Gudelių seniūnijos“ komandų. Visas rungtynes atkaklioje kovoje nė viena komanda neįtvirtino savo pranašumo ir tik rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidusi „Gudelių seniūnija“ šventė pergalę rezultatu 86:84 (22:27, 19:16, 25:26, 20:15).

Nuo pirmųjų rungtynių minučių abi ekipos demonstravo kovingą žaidimą. Sėkmingiau rugntynių pradžia susiklostė „Gudelių seniūnijos“ komandai, kuri spurtavo 7:0. Visgi, ilgai netrukus „Gražiškiai“ atsakė savo sėkminga atkarpa 9:2 ir rezultatas tapo lygus. Likusi kėlinio dalis klostėsi lygiai. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis , bet ketvirčio pabaigą šiek tiek sėkmingiau sužaidę „Gražiškiai“ laimėjo pirmąsias dešimt minučių rezultatu 27:22. Antrasis rungtynių kėlinys taip pat išlaiko maksimaliai intriguojantis. Abi komandos toliau neleido susikrauti savo varžovams solidesnio pranašumo. Po antrojo kėlinio „Gražiškių“ vis dar išlaikė savo ir pirmavo rezultatu 43:41.

Antrojoje rungtynių pusėje komandos niekaip nepaleido viena kitos taškų lenktynėse. Pakankamai rezultatyviame trečiajame kėlinyje minimalia persvara rezultatu 26:25 laimėjo „Gražiškiai“. Visą kėlinį dominavo puolimas, o komandos tiesiog keitėsi sėkmingomis atakomis. Paskutinysis kėlinys intrigą užkėlė iki maksimalaus lygio. Kadangi nė viena komanda neturėjo apčiuopemesnio pranašumo rungtynių pabaiga nusimatė būti labai įtempta. Tik pačioje rungtynių pabaigoje, paskutinėje minutėje sunkią pergalę išvargo „Gudelių seniūnijos“ komanda.

Sėkmingiausiai žaidė laimėtojų gretose du žaidėjai tai Karolis Pupinis surinkęs dvigubą dublį 25 taškai ir 16 atkovotų kamuolių bei surinkęs 35 efaktyvumo balus. Jam sėkmingai talkino Artūrs Pelšs 28 taškai 8 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai (27 naudingumo balai).