K. Pupinio ir P. Ivanausko dvigubi dubliai padėjo „Igliaukai“ nugalėti lygos debiutantę „Lexuną“

Rezultatai

Komanda1234Viso
Lexuna815292476
Igliauka1726182384

„MKML-Mantinga“ sidabro medalių laimėtojai užtikrintai įveikė „Lexunos“ komandą. Tado Prajaros vadovaujama „Igliauka“ rezultatu 84:76 ir įsirašė antrąją pergalę čempionate iš tiek pat galimų.

„Igliauka“ grandioziškai pradėjo rungtynes – 15:1 atkarpa turėjo ne juokais sunerimti „Lexuną“. Pavykus šiek tiek susikoncentruoti, „Lexuna“ kiek sėkmingiau užbaigė ketvirtį ir sušvelnino rezultatą – 8:17.

Antrajame kėlinyje „Igliauka“ toliau nebuvo linkusi juokauti ir tolo nuo varžovų. Įpusėjus antrajam ketvirčiui, skirtumas tarp komandų siekė 18 taškų – 36:18. P. Ivanauskas pelnė 5 taškus be atsako ketvirčio pabaigoje ir į rūbines komandos išėjo švieslentėje degant rezultatui 43:23, reiškiančio „Igliaukos“ persvarą.

Po pertraukos „Lexuna“ sėkmingiau sužaidė trečiąjį kėlinį ir ištirpdė atsilikimą iki vienaženklio skaičiaus – 52:61. Visgi, užsikabinti lygos naujokams ir parklupdyti vicečempionus nepavyko