“Kadis” turėjo pripažinti net 121 tašką pelniusios “Arotenos”pranašumą

“MKML-Mantinga” čempionai 2012 sugrįžo į pirmenybes su didžiuliu trenksmu. “Arotena” pirmosiose sezono rungtynėse rezultatu 121:77 nugalėjo “Kadį” ir pergalingai startavo čempionate.

Jau nuo pirmųjų minučių “Arotena” diktavo savo sąlyga ir dviejų minučių atkarpą laimėjo 11:2, o dar po minutės rezultatas tapo dviženklis – 15:4. “Kadžio” vaikinai sugebėjo pademonstruoti charakterį ir surengę spurtą 8:0 priartėjo – 15:19. “Arotena” į tai atsakė savo sėkminga atkarpa ir po pirmojo ketvirčio skirtumas tarp komandų vėl buvo dviženklis – 28:18 “Arotenos” naudai.

Atotrūkis antrajame kėlinyje toliau didėjo, o “Arotena” pradėjo žaisti laisviau. Po trijų kėlinių 89:57 pirmavo “Arotena” ir ketvirtasis rungtynių kėlinys tapo formalumu, kurį sutvarkius buvo pasiekta pirmoji pergalė.