Kai visi gali nugalėti visus

„MKML-Mantinga“ čempionate šią savaitę rimtas buvo kiek mažesnis – sužaistos tik 5 rungtynės.

A divizione įvyko tik du mačai, bet abu tapo dabartinės padėties lygoje puikiais atspindžiais, nes pergales iškovojo turnyro lentelėje gerokai žemiau esančios komandos.

Iš pradžių tik 8 vietą užimanti „Simedva“ 90:80 patiesė pirmajame trejete žengiančius „Veteranus“. Pats rezultatas nėra sensacingas, atsižvelgiant į tai, kad prie ir taip pajėgios laimėtojų ekipos prisijungė Lukas Grabauskas. Buvęs Lietuvos jaunimo rinktinių narys per savo debiuto rungtynes žaidė be keitimų, pelnė 24 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir labai svariai prisidėjo prie pergalės.

Vis dėlto įspūdingiausias tiek šių rungtynių, tiek  visos savaitės pasirodymas priklausė Domantui Šeškui. Gynėjas pelnė 35 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir išdalino 5 rezultatyvius perdavimus.

Kai prie minėto dueto pridedi aukštaūgį Tomą Janušauską su  20 taškų ir 17 atkovotų kamuolių, išeina trijulė, galinti nukauti bet kuriuos varžovus.

Tarp „Veteranų“ dvigubu dubliu (23 taškai ir 11 atkovotų kamuolių) atsižymėjo Dominykas Petkevičius, 21 tašką pridėjo Ainoras Rapolavičius, bet viso to buvo per maža.

Nors rungtynių rezultatas rodo gana tvirtą „Simedvos“ persvarą, rungtynių eiga nieko panašaus nežadėjo. Vienu metu „Veteranai“ pirmavo net 61:40, o po 3 kėlinių dar buvo priekyje 70:57. Vis dėlto ketvirtąjį vicečempionai pralaimėjo net 10:33 ir turėjo susitaikyti su pralaimėjimu. „Simedva“ per šias rungtynes pirmavo vos 4 minutes, bet to užteko, kad niekais paverstų net 33 min. turėtą varžovų pranašumą.

Per kitas rungtynes vos 3 kartus per 10 rungtynių laimėję čempionai iš Birštono SC 72:62 nugalėjo iki tol tik 2 kartus pralaimėjusius „Išvien“ krepšininkus. Atkakliose rungtynėse Birštono komanda žaidė tik septyniese, tačiau žaidėjams jėgų užteko, kad kontroliuotų padėtį aikštėje beveik visas rungtynes.

Nugalėtojams po 16 taškų surinko Dominykas Jurgelionis ir Matas Zutkis, 12 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Eivydas Aleksa. Marijampoliečiams Deividas Kisielius pelnė 22 taškus, Paulius Gvazdaitis – 10.

B divizione atkakliausiai vyko Kalvarijos derbis, kuriame Kalvarijos SC 94:87 palaužė lygos lyderius „98ers“ krepšininkus ir įrašė šiems vos antrą sezono pralaimėjimą. Labai lygių rungtynių 4 kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus 80:80, bet pabaigą sėkmingiau sužaidė ir pergalę iškovojo Kalvarijos SC ekipa.

Tarp nugalėtojų dar po vieną puikų pasirodymą surengė Mantas Trečiokas ir Arvydas Minkevičius. Pirmasis pelnė 31 tašką, o antrasis 20 taškų indėlį papildė 23 atkovotais kamuoliais.

Pralaimėjusiems taip pat 31 tašką surinko Vilmantas Statkevičius, 18 taškų surinko Paulius Knyza, bet laimėti tai nepadėjo.

Kitose B diviziono rungtynėse didesnės intrigos nebuvo. „CIE LT Forge“ 78:59 pranoko „Gudelių seniūniją“, o Alytaus „Kryžkelių plienas“ 102:66 įveikė „Marijampolės SC-Metrum.lt“ jaunimą.

Leave a Reply