„Kalvarijos SC“ komanda ir toliau žygiuoja pergalingai

Sekmadienio „MKML-MANTINGA“ lygoje pirmose rungtynėse susitiko “B diviziono” lyderė „Kalvarijos SC“ ir grupės vidutiniokė „Maristos“ ekipos. Nuo pat pirmojo kėlinio išsiveržęs „Kalvarijos SC“ nepaleido lyderės pozicijos visas rungtynes bei šventė pergalę. Per pirmąją rungtynių pusę susikrautas pranašumas ir atnešė pergalę rezultatu 86:67 (18:6, 20:13, 18:23, 30:25).

Rungtynių pradžia nieko blogo „Maristos“ komandai nežadėjo, tačiau „Kalvarijos SC“ nuo pirmųjų minučių pradėjo taikyti spaudimą ir tai „Maristos“ žaidėjus iškarto išmusė iš vėžių. Spaudimas iškarto davė vaisių „Kalvarijos SC“ komandai 14:0 spurtavę ir taip pirmąjį kėlinį sugebėjo laimėti solidžia persvara 18:6. Antrajame kėlinyje „Marista“ kiek pagerino savo žaidimą, bet varžovai vis tiek buvo geresni laimėdami ir antrąjį kėlinį rezultatu 20:13. Po pirmosios rungtynių pusės „Kalvarijos SC“ jau turėjo solidžią persvarą 19 taškų.

Trečiasis kėlinys jau buvo sėkmingesnis „Maristos“ ekipai, kuri sugebėjo laimėti ketvirtį rezultatu 23:18 ir taip kiek apmažinti „Kalvarijos SC“ turimą pranašumą iki 14 taškų (56:42). „Maristos“ komanda niekaip nesugebėjo susitvarkyti dėl atšokusių kamuolių ir leido varžovams bausti antraisiais bandymais. Kovą po krepšiu „Kalvarijos SC“ ekipa laimėjo net 57:36.

Ketvirtasis kėlinys niekuo labai nesiskyrė nuo didžiosios rugntynių dalies – skirtumas jame neaugo, bet ir nemažėjo, o ekipų žaidimas tapo lygus. Visgi, skirtumą išlaikiusi „Kalvarijos SC“ komanda šventė pergalę.