Karingai nusiteikusi “Sasnavos-Avanso” komanda tik 7 taškais nusileido favoritams “Išvien” (VIDEO)

“MKML-Mantinga” čempionate sužaistos vienerios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose “Išvien” rezultatu 87:80 palaužė “Sasnavą-Avansą”. Mačas buvo kaip niekad atkaklus, o “Sasnava-Avansas” priešinosi iki pat paskutinių sekundžių. Atsakomasis mačas tarp šių komandų vyks balandžio 11 d. 18:30 val. adresu Gamyklų g. 1, Marijampolė.

Pirmajame kėlinyje “Sasnava-Avansas” kartu su Liutauru Lukošenkinu surengė tikra tritaškių fiestą ir neleido nei minutei atsikvėpti “Išvien”. Lukošenkinas vien per pirmąjį kėlinį pataikė net 6 tritaškius ir iš viso surinko 18 taškų, bet po ketvirčio vyravo lygybė – 20:20.

Trečiajame kėlinyje “Sasnava-Avansas” bus susikrovęs 8 taškų pranašumą – 38:46. Tačiau jau ketvirtajame kėlinyje 11 taškų persvarą pirmavo “Išvien” – 76:65. Rungtynių pabaigoje “Sasnavos-Avanso” komandą buvo priartėjusi tik iki dviejų taškų 80:82, tačiau kėlinį 5 taškais baigė “Išvien” ir laimėjo pirmąsias rungtynes 7 taškų skirtumu.

Šios rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 20 kartų, o rezultatas buvo lygus 8 kartus.

“Išvien”:A. Levanas 30, P. Gvadaitis 14, D. Kisielius 12, E. Valiukas 10.

“Sasnava-Avansas”: L. Lukošenkinas 34, M. Šumlinskas 14, K. Poškus 12.