Kaune – čempioniška „Sūduvos“ pamoka „Aistėms-LSU“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) savaitės rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ (8-1) išvykoje 77:50 (15:9, 20:14, 24:13, 18:14) įtikinamai nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ (3-6) krepšininkes ir pasiekė jau ketvirtąją pergalę paeiliui bei taip užbaigė lapkričio mėnesį nepatyrusios nė vieno pralaimėjimo.

Marijampolietės pirmąjį ketvirtį užbaigė kiek sėkmingiau ir po jo pirmavo 15:9, o antrajame kėlinyje „Sūduva“ spurtavo 10:2 ir įgijo 15 taškų pranašumą (35:20).

Po ilgosios pertraukos kaunietės dar buvo sumažinusios savo deficitą iki vienženklio (31:40), tačiau viešnios į tai atsakė pelnydamos 13 taškų paeiliui, o Greta Tamašauskaitė smeigė du tritaškius iš eilės ir „Sūduva“ susikrovė užtikrintą 19 taškų persvarą (53:34) bei taip nulėmė rungtynių baigtį.

Marijampolietės šiame susitikime užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (50-30), o tritaškius metė 40 proc. taiklumu (8/20). Šeiminkės šįkart neprilygo ir pagal atliktus rezultatyvius perdavimus, kurių padarė 10, kuomet „Sūduvos“ krepšininkės – 26.

„Aistės-LSU“: Karolina Kazočiūnaitė 12 (2/8 trit.), Monika Petrauskaitė 8 (4/12 dvit.), Akvilė Baronėnaitė 7.

„Sūduva“: Rita Mileškienė 18 (6/7 dvit., 2/4 trit., 26 naud. bal.), Danielle Marie McCray 15 (12 atk. kam., 3 blk., 26 naud. bal.), Greta Tamašauskaitė 12 (4/7 trit.)