Kaune lanką sulaužęs Galinauskas: Nesu tas žmogus kuris dėliotų, bet kai dedu, tai lūžta lankas

Marijampolės “Sūduva-Mantinga” antrąjį NKL ratą pradėjo pergale Kaune. Penktadienį Kauno “KTU” komandą namuose įveikusi “Sūduva-Mantinga”, šeštadienį tai padarė dar kartą. Šį kartą pergalė pasiekta rezultatu 46:59. Varžovams leidusi įmesti tik 46 taškus,”Sūduva-Mantinga” užfiksavo savo asmeninį rekordą – mažiau taškų dar nebuvo praleidusi.

Ketvirtajame kėlinyje rungtynes sustabdė netikėtas nutikimas – vienos atakos metus Gvidas Galinauskas dėjimu iš viršaus sugniuždė Kauno “KTU” arenos lanką ir teko stabdyti rungtynes. Prireikė daugiau nei pusvalandžio kol vėl buvo galima tęsti rungtynes.

Rungtynių “herojaus” Gvido Galinausko komentaras po rungtynių:

“Rungtynės tikrai nebuvo lengvos ir klampios. Negalėdavome atitrūkti nuo “KTU”, neišnaudojome savo ūgio persvaros, greitame puolime strigom turėdami kiekybinę persvarą. Vakar buvo lengviau, nes geriau atakavome iš toli, tai padėjo dideliems žmonėm atsilaisvint po krepšiu, šiandien daug neįvykdėm trenerio nurodymų, gal truputį atsipalaidavom po vakarykštės pergalės. Nesu tas žmogus, kuris dėliotų iš viršaus, tai jau kai dedu, tai lūžta lankas, bet iš tikrųjų tai viskas netyčia įvyko, tikrai nesitikėjau, kad taip nutiks”, teigė Galinauskas.

Leave a Reply