Ketvirtajame kėlinyje dominavę „Veteranai“ nutraukė „Atakos“ 11-kos pergalių seriją

88.2%

„Veteranai“ nutraukė „Atakos“ dominavimą MKML čempionate. Iki šiol „Ataka“ buvo iškovojusi 11 pergalių ir nepatyrusi nė vieno pralaimėjimo. Iki šiandien. „Veteranai“ rezultatu 98:95 išrašė pirmąjį pralaimėjimą.

Pirmajame kėlinyje „Ataka“ po D. Sendos dvitaškio pirmavo 20:15. Vis dėl to „Veteranai“ užbaigė ketvirtį spurtu 9:0 ir pirmavo 24:20. Antrajame kėlinyje „Veteranai“ po M. Gečionio dvitaškio pirmavo 26:20, tačiau nubudusi „Ataka“ spurtavo ir įpusėjus ketvirčiui susikrovė dviženklį skirtumą – 43:33.

Po didžiosios pertraukos po M. Sadausko tritaškio „Ataka“ įgijo rekordinį, 15-kos taškų pranašumą 62:47, bei iki kėlinuko pabaigos išliko dviženklis (79:66).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 3 su puse minutės, „Atakos“ pranašumas buvo tik 2 taškai – 87:85. Rungtynių pabaiga priklausė „Veteranams“, kurie persvėrė rezultatą ir iškovojo labai svarbią pergalę.