„Veteranai“ šventė lengvą pergalę A divizione

Paskutinėse dienos rungtynėse intriga tarp „Veteranų“ ir „Liudvinavo“ komandų išsilaikė tik pirmąsias dešimt minučių. Dar kartą pasiekę 100 taškų ribą, pergalę šventė „Veteranai“ rezultatu 100:58 (17:17, 22:11, 25:17, 36:13).

„Veteranai“ pagreitį pagavo tik iki antrojo kėliniopabaigoje. Nors ir iš pradžių pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo „Liudvinavo“ komandai, kuri per pirmąsias dešimt minučių kovą išlaikė lygia. Tačiau vos septyniese susirinkusi „Liudvinavo“ ekipa jau nuo antro kėlinio pradėjo paleidinėti varžovus į priekį. „Veteranai“ vos įsibėgėjus antrajam kėliniui spurtavo 10:0, taip įgydami persvarą rezultatui esant 27:19. „Liudvinavo“ komanda bandė mažinti skirtumą vis surengdami sėkmingas atakas, bet apsiginti niekaip nesisekė. Surengus dar vieną spurta 8:0, antrojo kėlinio pabaigoje „Veteranai“ jau pirmavo 11 taškų skirtumu, po dviejų kėlinių persvara jau buvo – 39:28.

Antroji rungtynių pusė jau visiškai priklausė „Veteranams“. Nemažindami apsukų ir tik lėtai didindami savo pranašumą, „Veteranai“ laimėjo ir trečią kėlinį rezultatu 25:17 taip jau turėdami pakankamai solidų pranašumą 64:45. Paskutinysis kėlinys buvo pats rezultatyviausias „Veteranų“ komandai. Pastarieji per dešimt minučių sugebėjo įmesti net 36 taškus taip paskandindami bet kokias viltis dar turėjusius „Liudvinavo“ žaidėjus. Nesuradę jokių priešnuodžių prieš greitą varžovų puolimą, „Liudvinavo“ ekipa turėjo pripažinti pralaimėjimą dideliu taškų skirtumu – 100:58