„Liudvinavas – Vytis“ ir toliau lieka nenugalimas A divizione

Itin sunkią pergalę pasiekė „Liudvinavo-Vyčio“ komanda A diviziono rungtynėse prieš „Simedvos“ komandą. Iki paskutinių sekundžių buvo neaišku, kas laimės rungtynes. Lemiamu metu geriau sužaidusi „Liudvinavo-Vyčio“ komanda išnešė sveiką kailį rezultatu 109:107 (27:26, 28:21, 26:24, 28:36).

Puolimu paremtose rungtynėse ekipos surinko virš 200 taškų. Pirmoji pusė rungtynių priklausė „Liudvinavo-Vyčio“ ekipai, kuri per pirmuosius du kėlinius sugebėjo susikrauti kiek solidesnę persvarą prieš „Simedvos“ komandą. Po pirmųjų dvidešimties minučių komandas skyrė tik 10 taškų, pirmaujant „Liudvinavo-Vyčio“ ekipai.

Trečiasis kėlinys niekuo nesiskyrė nuo pirmųjų dviejų kėlinių ,nes trečiąjį kėlinį laimėjo „Liudvinavo-Vyčio“ komanda 2 taškais, taip išlaikydami solidų pranašumą rezultatu 81:71.

Paskutinysis kėlinys jau priklausė „Simedvos“ komandai. Susikaupę ir pademonstravę puikų puolimą sugebėjo surengti spurtą 15:4 ir skirtumą sumažino iki 6 taškų. Tačiau „Liudvinavo-Vyčio“ komanda puikiai atsakė surengdami porą rezultatyvių atakų. „Simedva“ likus 18 sekundžių iki rungtynių pabaigos sugebėjo rezultatą išlyginti ir taip palikti intrigą paskutinei atakai, kuri priklausė „Liudvinavo-Vyčio“ ekipai. Rungtynes uždarė taikliu metimu Aleksas Mackevičius iš „Liudvinavo-Vyčio“ ekipos.