Free throw percentage
54.2%
28.1%
82.4%

„Liudvinavas-Vytis“ yra ant bangos. Taip galima teigti po to kai pastarieji rezultatu 114:93 nugalėjo „Kapčiamiestį“ ir iškovojo jau ketvirtąją pergalę per pastarąsias penkerias rungtynes.
Ši pergalė „Liudvinavui-Vyčiui“ leido pakilti tarp keturių stipriausių komandų. „Kapčiamiestis“ su dviem pergalėmis rikiuojasi penktas.

Susitikimą abi komandos pradėjo aršiai ir kovojo taškas į tašką ir tik ketvirčio pabaigoje „Kapčiamiestis“ išsiveržė į priekį 25:21. Įpusėjus antrajam ketvirčiui po L. Barkausko dvitaškio „Kapčiamiestis“ dar buvo priekyje 40:35. Visgi, „Liudvinavas-Vytis“ surengė puikią atkarpą 17:3 ir pirmavo devynių taškų skirtumu 52:43.

Po trijų kėlinių vis dar tokiu pat skirtumu priekyje buvo „Liudvinavas-Vytis“ – 82:73.

Prasidėjus ketvirtajam kėlinukui „Kapčiamiestis“ priartėjo – 78:82. Visgi, per pusantros minutės „Liudvinavas-Vytis“ padidino savo persvarą iki dviženklės 90:80, o netrukus skirtumas pasiekė ir dvidešimt taškų – 102:82. Per likusį laiką „Kapčiamiestis“ intrigos neatkūrė ir turėjo nusileisti savo varžovams.

# Žaidėjas Pozicija MIN PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
1Matas MarčiukonisGynėjas19:051031100002366.744100.01202
3Gintautas StalioraitisPuolėjas27:0220911071353.82450.0010.04522
4Mantas VarnagirisGynėjas23:0213572022100.022100.03475.03231
5Vytautas ČėsnaGynėjas31:531523103560.02825.033100.01112
7Dainius Podolskis-18:15731102450.01616.70001202
13Karolis ŠukysPuolėjas24:0417642071163.61520.00002425
14Evaldas ČernauskasGynėjas24:17143410040.04757.122100.00323
31Lukas BalčiūnasPuolėjas32:2218901071258.31333.311100.01823