„Liudvinavas-Vytis“: „Tikime, kad principinį pusfinalį galime laimėti“

2022-2023 metų „MKML-Mantinga“ sezoną 6 pergalėmis pradėjęs „Liudvinavas-Vytis“ tikisi patriukšmauti į Kalėdinės taurės turnyre.

Čempionato I etapo B pogrupyje „Liudvinavas-Vytis“ suklupo tik kartą, tačiau kova su be pralaimėjimų etapą užbaigusia „Išvien“ ekipa buvo rimta – nusileista tik 91:94. Visi kiti varžovai buvo nugalėti užtikrintai, mažiau nei 20 taškų skirtumą pavyko išsaugoti tik „Marijampolės SC-2005“ (94:86) komandai. Būtent ją ir paminėjo pirmąją sezono dalį apžvelgdamas „Liudvinavo-Vyčio“ vadovas Mantas Varnagiris.

Mantas Varnagiris.

„Pirmas etapas labai nenustebino, pagal rodomą žaidimą, manau, esame verti būti antroje vietoje. Gaila, kad nepavyko iškovoti visų pergalių, nes visada siekiame aukščiausių tikslų. Mūsų komandoje visi žaidėjai gerai pažįstami, todėl nė vienas nenustebino, žaidė pagal savo galimybes. Džiaugiuosi, kad visi panašiai gaudavo žaidybinio laiko ir galėjo save parodyti, – pradėjo pašnekovas. – Tarp kitų komandų labiausiai nustebino Birštono ir Domo Kriščiūno treniruojami „Marijampolės SC-2005“ auklėtiniai, matosi jaunimo tobulėjimas, todėl šioms komandoms ir pavyko patekti į II etapo A divizioną.“

Kalėdinės taurės turnyro pusfinalyje sekmadienį 11 val. „Liudvinavas-Vytis“ stos į kovą su A pogrupio nugalėtojais „Veteranais“. Pastarasis šių komandų susitikimas įvyko praeito sezono „MKML-Mantingos“ pusfinalyje ir baigėsi užtikrinta būsimų čempionų „Veteranų“ pergale 84:64. M.Varnagiris tiki, kad sekmadienį Vilkaviškyje viskas gali susiklostyti kitaip.

„Kalėdinės taurės turnyro labai nesureikšminame, visada siekiame tik pergalės, nesvarbu, ar žaidžiame prieš autsaiderius, ar dėl pirmojo sezono trofėjaus. Tikiu, kad principinį pusfinalį galime laimėti, tad sieksime tik pergalės. Varžovų nenoriu išskirti, manau, esame panašaus pajėgumo, todėl laimėti gali bet kas“, – įsitikinęs „Liudvinavo-Vyčio“ vadovas.

Į „RA Auto“ Snaiperio konkursą ekipa delegavo Tadą Badoką, kuris šį sezoną tritaškius meta 53,8 proc. taiklumu (7/13).

„Būtų smagu jei jis laimėtų tritaškių konkursą – sezono metu gerai pataiko, todėl manau, kad gali tai padaryti ir konkurso metu, – svarstė M.Varnagiris. – Mano nuomone, konkurso favoritai yra Adas Valavickas („Marista“) ir Eimantas Valiukas („Išvien“), tačiau tikiu, kad T.Badokas gali nustebinti ir mesti rimtą iššūkį jiems.“

Leave a Reply