Lyderių egzaminų savaitgalį neišlaikę dubleriai patyrė du pralaimėjimus

Marijampolės “Sūduva-Mantinga-2” šis savaitgalis buvo itin sunkus. Marijampoliečiai dvi dienas žaidė su vienais čempionatų lyderių, tačiau, deja, pergalių neiškovojo.

Penktadienį dubleriai vyko į Kauno raj., kur metė pirštinę vieniems lygos lyderių – “Omegai”. Mestą iššūkį priėmę šeimininkai šventė pergalę rezultatu 98:84.

Visas rungtynes kaip lygūs su lygiais žaidę marijampoliečiai subyrėjo ketvirtajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 27:16. O prieš prasidedant lemiamam ketvirčiui, skirtumas tarp komandų buvo tik 3 taškai.

“Omegą” į priekį tempė Giedrius Marčiukaitis ir Vitalijus Lukša pelnę atitinkamai po 19 ir 18 taškų. Eduardas Ragačiovas prie pergalės pridėjo 12 taškų. Igno Rylos sąskaitoje 10.

“Sūduvos-Mantingos” lyderiu vėl tapo Jaunius Davniukas, pelnęs 29 taškus ir surinkęs 29 naudingumo balus. Domantas Senda pridėjo 19, Mantas Gelčius surinko 12 taškų, Robert Subotkevič pelnė 9, Mantas Varnagiris surinko 5 taškus. Tomas Kuzminskas ir Tomas Karalius pasižymėti nespėjo.

Sekančia diena Andriaus Kardišausko treniruojama ekipa namuose priėmė “Kretingos” komandą, tačiau ir jai nusileido rezultatu 76:83.

Rungtynių baigtį lėmė itin prastai sužaistas pirmasis rungtynių kėlinys (13:25), po kurio susikaupusio deficito nepavyko panaikinti.

Namų rungtynėse saviškius į priekį vedė Jaunius Davniukas, pelnęs 21 tašką. Atitinkamai po 15 ir 14 taškų pridėjo Robert Subotkevič ir Mantas Gelčius, 10 Manto Varnagirio sąskaitoje, 7 pelnė Vytautas Čėsna. Kiek blankesnes rungtynes sužaidė Domantas Senda pelnęs 5 taškus, 4 pridėjo Tomas Kuzminskas. Tomas Karalius ir Martynas Dvylis taškais nepasižymėjo.

Po savaitgalio batalijų, ekipos vyr. treneris Andrius Kardišauskas liko patenkintas.

“Išvykoje rungtyniavome prieš, mano nuomone, geriausią lygos komandą, kuri yra NKL kalibro komanda. Žaidėme tris kėlinius kaip lygūs su lygiais, todėl likau patenkintas komandos žaidimu. Tuo tarpu namuose nesugebėjome įveikti Kretingos komandos, nors ir turėjome galimybių tą padaryti. Pralaimėti nėra smagu, tačiau tragedijos taip pat nedarome. Noriu taip pat padėkoti žiūrovams, kurių šį kartą atėjo tikrai daug”,- teigė Andrius Kardišauskas.

Leave a Reply