M. Šmigelskio 42 taškai nukalė pergalę prieš „Marijampolės seniūniją“

Rezultatai

Komanda1234Viso
GRAŽIŠKIAI2323232998
Marijampolės seniūnija2120212185

Mantas Miliauskas surengė įspūdingą pasirodymą, jo vedama „Gražiškių“ komanda rezultatu 98:85 nugalėjo „Marijampolės seniūniją“.

Rungtynės prasidėjo „Marijampolės seniūnijos“ naujoko Ugniaus Barausko dvitaškiu, tačiau jau kitoje atakoje L. Stočkus atsakė dviem taškais ir išlygino rezultatą.  „Marijampolės seniūnija“ surengė sėkmingą atkarpą ir šoktelėjo į priekį 8:2. „Gražiškiai“ stabilizavo padėtį ir lėtai, bet užtikrintai ėmė tirpdyti pranašumą, kol galiausiai iki pirmojo ketvirčio likus žaisti 1 min. ir 2 sekundes išlygino rezultatą – 21:21, o E. Kelerio dvitaškis išvedė „Gražiškius“ pirmą kartą į priekį ir leido laimėti ketvirtį 23:21.

Antrajame kėlinyje M. Šmigelskis ir G. Miliauskas pradėjo tiesiog terorizuoti varžovus tritaškiais ir sukrovė savo komandai 9 taškų pranašumą 43:34. Sėkmingesnė antrojo ketvirčio atkarpa lėmė, jog „Marijampolės seniūnija“ sušvelnino savo atsilikimą iki 5 taškų – 41:46.

Po pertraukos L. Šiugždos dvitaškis priartino „Marijampolės seniūniją“ iki minimumo 49:50. Visgi, tai buvo arčiausia, kiek pastaroji komanda buvo priartėjusi – į tai „Gražiškiai“ atsakė galingu spurtu 17:4 ir susikrovė solidų pranašumą 66:54.

„Marijampolės seniūnijai“ nors ir buvo pavykę dar kartą pavyti varžovus, tačiau perlaužti rungtynių eigos nepavyko ir teko pripažinti „Gražiškių“ pranašumą rezultatu 85:98.