Marijampolėje – R. Milieškienės dvigubas dublis, L. Mikelevičienės tritaškių lietus ir nesulaikoma M. Petrėnaitė (VIDEO)

Marijampolėje – R. Milieškienės dvigubas dublis, L. Mikelevičienės tritaškių lietus ir nesulaikoma M. Petrėnaitė

Antrąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Danielle McCray, Linos Mikelevičienės ir Ritos Milieškienės trio vedama Marijampolės „Sūduva“ (18-4).

Šis žibėjęs trejetas surinko 75 naudingumo balus, o Tado Stankevičiaus auklėtinės namų arenoje 91:80 (20:24, 30:21, 18:8, 23:27) palaužė Ukmergės „Vilkmergę“ (5-18) su karjeros rungtynes sužaidusia Martyna Petrėnaite priešaky ir reabilitavosi po savaitgalį pralaimėtos moterų taurės finalo.

Sėkmingai puolimui vadovavusi R. Milieškienė pelnė 19 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, L. Mikelevičienė pataikė 4/5 tritaškių ir surinko 24 taškus, o arti dvigubo dublio buvusi D. McCray varžovėms atseikėjo 14 taškų, atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius.

Tuo metu „Vilkmergę“ į priekį tempusi ir be keitimų žaidusi M. Petrėnaitė pelnė 29 taškus (8/14 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 7/10 baudos) ir pagerino asmeninį karjeros rekordą. Taip pat puolėja įsirašė 30 naudingumo balų bei antrame LMKL mače paeiliui pakartojo geriausią savo rezultatą.

Susitikimo pradžioje į atlapus kibusios viešnios iš Ukmergės pirmąjį ketvirtį užbaigė spurtu 10:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 24:20, tačiau jau antrojo kėlinio pradžioje sulaukė čempionių atsako – jos laimėjo atkarpą 10:2 ir vėl išsiveržė į priekį – 30:26.

Po ilgosios pertraukos pirmosios „Vilkmergės“ atakos metu Austėjai Širšinaitytei pataikius dvitaškį, ukmergiškių atsilikimas sumažėjo iki trijų taškų – 47:50. Visgi tada jos kiek daugiau nei septynias minutes nepelnė nė taško, „Sūduva“ atseikėjo trylika ir nurūko į priekį – 63:47.

„Vilkmergė“ reguliarųjį sezoną užbaigs penktadienio rungtynėmis su Vilniaus „Kibirkštimi“, tuo metu „Sūduvai“ dar liko du susitikimai: šeštadienį su Kauno r. „Hoptrans-Sirenoms“ ir kovo 13-ąją su „Kibirkštimi“.

„Sūduva“: Lina Mikelevičienė 24 (4/5 trit.), Rita Milieškienė 19 (10 rez. perd.), Danielle McCray 14 (8 atk. kam.), Neringa Skadaitė 11.

„Vilkmergė“: Martyna Petrėnaitė 29, Goda Ziutelytė ir Austėja Širšinaitytė – po 13, Agneta Kisielienė 12 (8 atk. kam.).

Tadas Stankevičius Lina Aglinskaite​ ir Gitautas Kievinas​

Tado Stankevičiaus, Lina Aglinskaite ir Gitautas Kievinas komentarai po "Sūduvos" pergalės prieš "Vilkmergę" rezultatu 91:80.

Posted by Marijampolės moterų krepšinio klubas "BC Sūduva" on 2018 m. Kovas 6 d., Antradienis