Marijampolės krepšinio forume – įdomūs pokalbiai su įvairių sričių profesionalais

Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje įvyko Marijampolės krepšinio formumas, kuriame mintimis ir patirtimi dalinosi Lietuvos krepšinio teisėjų asociacijos prezidentas Kęstutis Pilipauskas, sporto medicinos gydytojas Gediminas Tankevičius, Lietuvos profesionalių krepšininkų asociacijos vadovas Dominykas Domarkas ir filmų „Arvydas Sabonis. 11“, „Kapitonas. Pauliaus Jankūno istorija“ režisierius Rimvydas Čekavičius.

Pašnekovai pasakojo apie savo užimamas veiklas, dalinosi savo mintimis ir sukaupta patirtimi bei atsakinėjo į užduodamus klausimus ir bendravo su renginyje aktyviai įsitraukusia auditorija.

Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda, Marijampolės krepšinio federacijos vadovas Klemencas Agentas, Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (MKML) vadovas Deividas Jurkša bei kiti garbūs svečiai.

„Marijampolės televizijos“ reportažas apie forumą:

„Sveikinu visus forumo dalyvius ir svečius! Krepšinis Lietuvoje iš tiesų yra tarsi antra religija ir šiame forume galime girdėti glaudžiai aptariamus aktualius šios sporto šakos klausimus. Nuosirdžiai džiaugiuosi matydamas jaunimą, kuris susirinko į šį renginį. Tai liudija didelį susidomėjimą ir tikiu, kad įvairių sričių profesionalų pasakojimai bus naudingi krepšinio entuziastams“, – kalbėjo savivaldybės meras P. Isoda.

Forume sveikinimo žodį tarė ir puikia iniciatyva pasidžiaugė Marijampolės krepšinio federacijos vadovas ir UAB „Mantinga“ bendrovės įkūrėjas Klemencas Agentas.

MKML vadovas Deividas Jurkša susirinkusiems linkėjo gero vakaro bei džiaugėsi, kad į forumą pavyko pakviesti sričių profesionalus, kurie gali dalintis sukaupta patirtimi ir žiniomis.