„Marijampolės SC-Mantinga“: „Favoritai – ne mes, bet dar pažiūrėsime, kaip seksis“

Sekmadienį Vilkaviškyje vyksiančiame „MKML-Mantingos“ Kalėdinės taurės turnyre dalyvausiančios „Marijampolės SC-Mantingos“ treneris Kęstas Juozaitis džiaugiasi, kad 18-mečių komandai vis svariau padeda į ją įtraukti 15-mečiai. Vienas jų išbandys jėgas ir Snaiperio konkurse.

„MKML-Mantingos“ čempionato pirmojo etapo A pogrupyje K.Juozaičio auklėtiniai iškovojo 6 pergales ir patyrė vieną pralaimėjimą – nusileido čempionų titulą ginantiems „Veteranams“.

„Už tą komandą ir esame silpnesni, viskas yra teisingai, – sakė „Marijampolės SC-Mantingos“ strategas. – O kaip bus ateityje – matysime. Šį sezoną norėtųsi patekti į lygos geriausiųjų ketvertą.“

Treneris džiaugėsi, kad gana svariai prie komandos rezultatų pastaruoju metu prisideda 15-mečiai Lukas Dėdelis ir Gabrielius Bubnys.

„Džiugina, kad 15-mečiai sugeba „patraukti“ 18-mečių komandą. Turime traumų, tad tikėtina, kad komandoje atsiras ir daugiau 2007 metais gimusių vaikinų“, – sakė K.Juozaitis.

Kalėdinės taurės turnyro pusfinalyje sekmadienį 13 val. „Marijampolės SC-Mantinga“ susitiks su B pogrupyje visas rungtynes laimėjusia „Išvien“  ekipa. Pašnekovas sakė pats nežinąs, ko tikėtis iš savo ekipos per šias rungtynes, nes jaunimo gretas išretino šiuo metu siaučiančios ligos.

„Turnyro favoritai yra „Išvien“ ir „Veteranai“, o mes pažiūrėsime, kaip seksis“, – sakė treneris.

„Marijampolės SC-Mantinga“ į Snaiperio konkursą delegavo L.Dėdelį, kuris tikriausiai taps visų laikų jauniausiu šio konkurso dalyviu.

„Vaikinas – tikrai metantis. Taikiklis dabar truputį užstrigęs, bet gal susireguliuos“, – nusišypsojo K.Juozaitis.

„Marijampolės SC-Mantinga“ jaunuoliui sugalvojo jo amžių atitinkamą paskatinimą – pergalės atveju prižadėjo nupirkti 5 litrus pieno ir 5 kg bandelių.

Leave a Reply