Marijampoliečiai atsitiesė Kaune

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ sugebėjo reabilituotis po netikėtos nesėkmės kovoje su „Šilutės“ komanda.

Marijampoliečiai šeštadienio rungtynėse svečiuose 88:74 palaužė Kauno „Žalgirio“ dublerių pasipriešinimą.

Svečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, kai ketvirčio pabaigoje spurtavo 7:1 ir rezultatas tapo 29:18.

„Sūduva-Mantinga“ galutinį smūgį sudavė po ilgosios pertraukos, kai laimėjo atkarpą 10:3 ir susikrovė 14 taškų persvarą (60:46).

Per likusį laiką jaunieji žalgiriečiai į rungtynes grįžti nebesugebėjo, o svečiai džiaugėsi grįžę į pergalių kelią.

Šiame susitikime šeimininkams nesisekė rinkti taškus iš tolimos distancijos. „Žalgiris-2“ pataikė 6 tritaškius iš 24 bandymų (25 proc.), kai svečiai realizavo 11 tolimų metimų iš 31 mėginimo (35 proc.). „Sūduvos-Mantingos“ klubas taip pat atliko kur kas daugiau rezultatyvių perdavimų – 27 prieš 8.

Sunkiausiai sulaikomai marijampoliečių gretose rungtyniavęs Rokas Stankevičius pelnė 29 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus.

„Žalgiris-2“: Rokas Jokubaitis 14, Ignas Sargiūnas 13, Vitalijus Kozys ir Matas Jogėla po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 29 (9 atk. kam.), Ignas Labutis 23 (4/6 trit.), Andrius Aleksandrovas 18.