“Maristos” šturmą atlaikę “Gražiškiai” šventė trečiąją pergalę

GRAŽIŠKIAI
75 - 88
MARISTA 19 20 16 20 - 75
GRAŽIŠKIAI 27 22 17 22 - 88

Trečiąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionato “B divizione” iškovojo ir į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo “Gražiškiai”, kurie rezultatu 88:75 nugalėjo “Maristą”. Pastarajai komandai tai buvo trečioji nesėkmė per tiek pat rungtynių “B divizione”.

“Gražiškiai” galingu spurtu 9:0 pradėjo susitikimą ir iš karto pasiuntė “Maristą” į solidų deficitą. Netrukus po V. Miliausko tritaškio skirtumas šoktelėjo iki dviženklio 14:4. “Marista” ginklų nesudėjo bei surengė savo spurtą 11:2 bei sumažino savo atsilikimą iki minimalaus – 15:16. Pirmojo kėlinuko pabaiga priklausė “Gražiškiams”, kurie užbaigė jį pirmaudami 27:19.

Po dviejų kėlinių “Gražiškiai” turėjo dviženklį pranašumą – 49:39. Po didžiosios pertraukos “Gražiškiai” laikėsi saugiu atstumu.

Ketvirtajame kėlinyje “Gražiškiai” susikrovė rekordinį 17 taškų pranašumą (86:69). “Marista” per likusį laiką sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau intrigos atkurti nepavyko ir teko pripažinti “Gražiškių” pranašumą – 88:75.