Free throw percentage
48.1%
28.1%
64.3%

Trečiąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionato „B divizione“ iškovojo ir į antrąją turnyrinės lentelės vietą pakilo „Gražiškiai“, kurie rezultatu 88:75 nugalėjo „Maristą“. Pastarajai komandai tai buvo trečioji nesėkmė per tiek pat rungtynių „B divizione“.

„Gražiškiai“ galingu spurtu 9:0 pradėjo susitikimą ir iš karto pasiuntė „Maristą“ į solidų deficitą. Netrukus po V. Miliausko tritaškio skirtumas šoktelėjo iki dviženklio 14:4. „Marista“ ginklų nesudėjo bei surengė savo spurtą 11:2 bei sumažino savo atsilikimą iki minimalaus – 15:16. Pirmojo kėlinuko pabaiga priklausė „Gražiškiams“, kurie užbaigė jį pirmaudami 27:19.

Po dviejų kėlinių „Gražiškiai“ turėjo dviženklį pranašumą – 49:39. Po didžiosios pertraukos „Gražiškiai“ laikėsi saugiu atstumu.

Ketvirtajame kėlinyje „Gražiškiai“ susikrovė rekordinį 17 taškų pranašumą (86:69). „Marista“ per likusį laiką sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau intrigos atkurti nepavyko ir teko pripažinti „Gražiškių“ pranašumą – 88:75.