“MKML-Mantinga” 9-tojo sezono starte lygos debiutantė “Ataka” solidžiai nugalėjo “Simedvą”

Rezultatas

SIMEDVA
Ataka
60 - 122
SIMEDVA 20 17 15 8 - 60
Ataka 36 28 25 33 - 122

“MKML-Mantinga” 9-tojo sezono startas prasidėjo lygos debiutantų pergale. “Ataka” solidžiai nugalėjo “Simedvą” rezultatu 122:60.

Startinis penketukas:
“Simedva”: 10. R. Ancerevičius, 11. K. Kavaliausas, 13. K. Volskis, 15. D. Pranckevičius, 23. T. Katkevičius
“Ataka”: 2. V. Vaivada, 9. L. Trušas, 19. M. Gelčius, 24. M. Brazauskas, 55. D. Senda

Iš Marijampolėje gerai žinomų žaidėjų sudaryta “Atakos” komanda labai užtikrintai pradėjo rungtynes ir jau įpusėjus pirmajam kėliniui buvo priekyje dviženkliu skirtumu – 19:9. Tuo tarpu prie greito varžovų tempo neprisitaikius “Simedvos” komanda toliau didino savo deficitą. Aukščiausią pavarą įjungusi “Ataka” dirigavo sąlygas abejose aikštės pusėse ir varžovus gniuždė greitomis atakomis.

Per pirmąjį ketvirtį net 36 takus pelnę lygos debiutantai “Simedvai” uždavė daug neatsakomų klausimų. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 36:20 pirmavo “Ataka”.

Antrajame kėlinyje iniciatyva toliau priklausė “Atakai”, kuri įpusėjus rungtynėms jau pirmavo daugiau nei užtikrintai – 64:37.

Antroji susitikimo dalis buvau jau tik formalumas – “Simedvai” niekaip nepavyko prisitaikyti prie “Atakos” primesto greito žaidimo tempo ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 122:60.

SIMEDVA

# Žaidėjas MIN FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF REB AST STL TO BLK PF PTS EF

Edvardas Botyrius

Edvardas Botyrius sėkmingai debiutavo vilkėdmas "Atakos" komandos marškinėlius – jo mintys po rungtynių

Posted by MKML on 2018 m. Spalis 21 d., Sekmadienis

Gintaras Labutis

Treneris Gintaras Labutis sėkmingai debiutavo "MKML-Mantinga" čempionate. Jo mintys po pirmųjų rungtynių.