“MKML-Mantinga Kalėdos 2021” taurės varžybų komandų apžvalga

Šiame 2021-2022 metų MKML – MANTINGA krepšinio sezone kovos vyksta labai atkakliai, kad net paskutinis bilietas į Kalėdinį krepšinio turnyrą sprendėsi paskutinėse lyderių rungtynėse, kuriose triumfavo LIUDVINAVAS – VYTIS.

Norėtume apžvelgti abiejų pogrupių pirmąsias dvi vietas užėmusias komandas, kurios ir papuolė į kalėdinį turnyrą 5×5.

Pirmoji, jau minėtoji LIUDVINAVAS-VYTIS, kuri atrodo iš tikrųjų labai grėsmingai. Praktiškai visiems savo varžovams nelabai leido pagalvoti apie galimybę laimėti, nors ir suklupo vieną kartą prieš MARIJAMPOLĖS SC – ALVARSAS ekipą po atkaklios kovos 106 – 93.

LIUDVINAVO – VYČIO komandai vadovauja Mantas Varnagiris, kuris tikrai ne pirmi metai žaidžia krepšinį. Ankščiau yra žaidęs už Sūduva – Mantinga 2 RKL lygoje. Pabrėžtina, jog Vyčio komandos branduolys ir susidaro iš toje pačioje sistemoje užaugusiais komandos draugais, todėl drąsiai galima teigti jog ši komanda šiemet bus labai sunkus riešutas kitoms lygos komandoms. O Kalėdiniame turnyre, kur dalyvaus stipriausios keturios lygos komandos, tikrai užkurs pirtį likusioms turnyro komandoms.

Sekanti komanda, kurią norėtume trumpai apžvelgti, būtų taip pat minėtoji MARIJAMPOLĖS SC – ALVARSAS. Na šie vaikinukai purto visą lygą. Jau nuo pirmų rungtynių pademonstravo jog jie nusiteikę labai rimtai pakovoti dėl prizinių vietų. Jie taip pat suklupo vos vieną kartą ir iškovojo šešerias pergales.

Komandos treneris Kęstutis Juozaitis puikiai žino kaip reikia išnaudoti kiekvieno žaidėjo stipriąsias savybes aikštelėje, kad būtų pasiekta pergalė. Ir tokią nuostabią sportinę formą demonstruojantis jaunimas dar labai rimtai patriukšmaus MKML – Mantinga lygoje. Pirmasis pasibandymas bus gruodžio 19 d. Kalėdiniame krepšinio turnyre, kuriame jie tikrai nustebins daugumą.

Sekanti komanda, kuri taip pat dalyvaus kalėdiniame turnyre, būtų SIMEDVA. Ši atsinaujinusi komanda demonstruoja puikų žaidimą bei kovą dėl kiekvieno metro krepšinio aikštėje.

Komandos vadovas Mindaugas Kliučnikas prieš sezono startą tikrai gerai padirbėjo suburdamas komandą su tokia puikia sudėtimi. Jo vadovaujama ekipa suklupo tik vieną karta iš sužaistų septynerių rungtynių. Tikrai būtų galima teigti, jog šiemet nusitaikę yra į patį finalą. Ir manau gruodžio 19 d. jų tikslas yra ne tik praleisti nuostabiai laiką kartu su krepšinio kolegomis, bet ir iškovoti pirmąją vietą turnyre.

Komandos lyderis ir sunkiai sustabdomas Arnas Tilindė, kuris vidutiniškai pelno po 20,14 taško per rungtynes. Jis taip pat puikiai vadovauja komandos žaidimui aikštelėje ir nuolatos būna arba rezultatyviausias arba vienas rezultatyvesnių komandos žaidėjų. Toks šio žaidėjo indėlis į komandą tikrai rimta paraiška kelti taurę gale sezono.

Visiems puikiai, gerai žinoma Marijampolės sporto asociacija IŠVIEN. Tai paskutinė krepšinio komanda, kurią norėtume apžvelgti. Viena iš keturių dalyvių kalėdiniame turnyre, kuri taip pat šį sezoną atrodo kaip ant sparnų, varžovus tiesiog greitai sudoroja.

Komandos vadovas Andrius Levanas puikiai vadovauja komandai tiek varžybų metu, tiek ir už jos ribų. Vienas malonumas stebėti juos žaidžiančius kaip yra kovojama dėl kiekvieno taško ir kamuolio. Šiemet jie demonstruoja puikią sportinę formą, kuri leidžia nuspėti, kad tikslas yra vienas – FINALAS.

Iš tikrųjų visos keturios komandos t. y. SIMEDVA, MARIJAMPOLĖS SC – ALVARSAS, IŠVIEN ir LIUDVINAVAS – VYTIS šiemet atrodo kaip niekad norintys laimėti MKML MANTINGA lygą. Demonstruoja solidžius pasirodymus kiekvienose rungtynėse, o tarpusavio kovos būna kaip niekad nuožmios.

Gruodžio 19 d. Kalėdiniame krepšinio turnyre bus puiki įžanga į artėjantį MKML finalinį ketvertą. Vis dėl to norėtume pabandyti paprognozuoti kas gali laimėti kalėdinį krepšinio turnyrą.

O ką manai tu? Ateik ir palaikyk savo mylimiausią komandą ir garsias skanduok jos pavadinimą iš žiūrovų tribūnų. Tegul laimi stipriausi!

Leave a Reply