„MKML-Mantinga“ sezono atidarymo rungtynėse „Veteranai“ antroje rungtynių dalyje pranoko „Gražiškius“

„MKML-Mantinga“ jubiliejinis sezonas pagaliau startavo. Atidarymo rungtynėse „Veteranų“ komanda užtikrintai pradėjo dešimtąjį sezoną rezultatu 87:64 įveikdami „Gražiškius“.

Sužaidus septynerias minutes priekyje dar buvo „Gražiškiai“ (19:15), tačiau „Veteranai“ spurtavo ir po keleto minučių jau pirmavo 22:21, o ketvirtį užbaigė pirmaudami 26:23. Rungtynių lūžis įvyko po didžiosios pertraukos, kai „Veteranai“ startavo 12:4 ir susikrovė dviženklį pranašumą (56:43). Vėliau skirtumas tarp komandų tik dar labiau augo, o iki rungtynių pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, Haroldas Dabulevičius baudų metimais padidino „Veteranų“ pranašumą iki 20 taškų (82:62) ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus.

„Veteranų“ komanda šiose rungtynėse išreiškė pagarbą praėjusią savaitę tragiškai žuvusiam, ilgamečiam savo komandos draugui Mantui Ašutaičiui, todėl apšilimo metu vilkėjo juodus marškinėlius su žaidėjo pavarde bei numeriu, o rungtynių metu ant marškinėlių dėvėjo juodas juosteles.