#MKML10-mečioŽmonės: Arūnas Krivonis

#MKML10-mečioŽmonės” – rubrika skirta paminėti Marijampoles krepšinio mėgėjų lygos dešimtąjį-jubiliejinį sezoną.

Rubrikos tikslas – pakalbinti pačius svarbiausius žmones, kurie su lyga kartu nuėjo visą kelią – 10 metų ir paliko giliausius įspaudus. Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį vis kitas “#MKML10-mečioŽmogus” atsakinės į dešimt simbolinių klausimų apie viską, ką teko patirti per tą laiką ir kaip viskas keitėsi.

Arūnas Krivonis- pirmojo sezono MKML čempionas. Žmogus, sukaupęs milžinišką patirtį profesionaliame lygyje, taip pat ir MKML. Arūnas varžėsi net 5 finaliniuose ketvertuose ir tris kartus į viršų kėlė čempionų taurę bei tapo “BLIC” turnyro čempionu. Su tokiu titulų kraičiu Arūnas yra vienas iš tituluočiausių krepšininkų istorijoje.

Kviečiame dešimčiai klausimų-atsakymų su #MKML10-mečioŽmogumi” – Arūnu Krivoniu. 1. Arūnai, MKML debiutavai pirmajame sezone ir iš karto tapai čempionu. Kiek sezonų rungtyniavai iš viso?
  Daug metų jau prabėgo nuo to debiuto 🙂 Jeigu neklystu, viso rungtyniavau 6 sezonus.
 2. Prisimink pirmąjį savo sezoną, koks jis buvo?
  Sezonas buvo labai įdomus, atstovavau komanda „Kegisa“. Tai buvo tikrai mėgėjiška komanda – dauguma žaidėjų nežaidė jokiose kitose Lietuvos lygose ar komandose. Labai vieningas kolektyvas, daug puikių žmonių. Ypač gerai prisimenu komandos vadovą Joną Kalinauską, tai jo dėka pavyko suburti visus po viena vėliava. Kiek atsimenu, finalas buvo labai atkaklus ir tik paskutinis metimas atnešė čempionų titulą.
 3. Atstovavai kelioms skirtingoms, bet visada itin konkurencingoms komandoms. Galėtum prisiminti jas? Kuris sezonas įsiminė labiausiai?
  Kaip jau minėjau, pirmasis sezonas buvo su „Kegisos“ komanda, vėliau dar atstovavau „ŽSM-Exleasingcar“, „Ledevila“ ir „Aikštelė 44-Mantinga“ komandoms (po 2 sezonus). Labiausiai įsiminė visi sezonai, kurie buvo „auksiniai“. Gal sudėtingiausiai iškovotas titulas buvo su „ŽSM-Exleasingcar” komanda, nes reguliariajame sezone buvom 8-ti, bet sugebėjome patekti į finalo ketvertą, o ten jau tapti ir nugalėtojais.
 4. Kaip keitėsi MKML per tuos dešimt metų, kas pasikeitė labiausiai?
  Turbūt labiausiai pasikeitė pats lygis, jis yra profesionalesnis.. Tiek lyga, kaip organizacija, gerokai ūgtelėjo, tiek dalyvaujančių komandų pajėgumas.
 5. Per tavo karjerą, koks tavo ar tavo komandos epizodas/rungtynės įsiminė labiausiai. Kodėl?
  Labiausiai įsiminė visi žaisti finalai, kas žino tą jausmą – tie puikiai supras 🙂 Laukimas, jauduliukas, įtampa ir galiausiai euforija. Čia turbūt ir yra sporto esmė – stengtis, konkuruoti ir nugalėti. Iš asmeninių pasirodymų gal labiausiai įstrigo pataikytas pergalingas finalo metimas debiutiniame MKML sezone, laimėtas tritaškių konkursas ir pasiektas atkovotų kamuolių per vienas rungtynes asmeninis (tuo metu buvo ir lygos, nežinau ar vis dar nepagerintas) rekordas.
 6. Su savo komanda žaidei labai daug kartų MKML finaliniame ketverte. Trumpai prisimink juos visus.
  Esu žaidęs 5 –iuose finaliniuose ketvertuose. 3 kartus tapome čempionais. Visi buvo labai išskirtiniai. Pirmasis su „Kegisa“, pirmajame MKML sezone, antrasis su „ŽSM-Exleasingcar“ kuomet iš 8-osios lentelės vietos prasibrovėm iki nugalėtojų ir 3 – iasis titulas su Ledevila komanda, kuomet atšventėm taip lyg būtume laimėję olimpinį auksą 😀
 7. Kuris žaidėjas, tavo manymu, yra geriausias visų laikų MKML žaidėjas?
  Bandžiau perversti mintyse, bet kažkurio vieno nenorėčiau išskirti. Daugybė puikių žaidėjų rungtyniavo ir vis dar rungtyniauja šiuo metu.. Nors jeigu reiktų balsuoti ir rinkti tą vieną vienintelį – savo balsą atiduočiau už Liną Akstinavičių. Jis man apskritai jau net tapęs tokiu kaip MKML simboliu.
 8. Kuri krepšinio MKML šventė (ir kurių metų) tau paliko didžiausią įspūdį ir kodėl?
  Pati pirmoji. Nes buvo naujovė, tokių grandiozinių mėgėjiško krepšinio lygos švenčių iki tol nebuvo.
 9. Kada tave vėl išvysime ant MKML parketo?
  Galbūt kažkada kai MKML turės ir 35+ ar Verslo lygas 🙂
 10. Ką galėtum palinkėti MKML?
  Tęsti pradėtus darbus, tobulėti ir nesustoti!!!

Leave a Reply