#MKML10-mečioŽmonės: Marijus Jurkiūnas

#MKML10-mečioŽmonės” – rubrika skirta paminėti Marijampoles krepšinio mėgėjų lygos dešimtąjį-jubiliejinį sezoną.

Rubrikos tikslas – pakalbinti pačius svarbiausius žmones, kurie su lyga kartu nuėjo visą kelią – 10 metų ir paliko giliausius įspaudus. Vis kitas “#MKML10-mečioŽmogus” atsakinės į dešimt simbolinių klausimų apie viską, ką teko patirti per tą laiką ir kaip viskas keitėsi.

Marijus Jurkiūnas

Marijus Jurkiūnas – tikras Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos senbuvis, nepraleidęs nė vieno sezono. Marijus yra pirmasis istorijoje MKML čempionas bei daugkartinis snaiperio konkurso dalyvis vieną kartą nužygiavęs iki pat finalo.

Kviečiame dešimčiai klausimų-atsakymų su #MKML10-mečioŽmogumi” – Marijumi Jurkiūnu.

 1. Rungtyniauji MKML čempionate nuo pat pirmojo sezono. Kaip viskas prasidėjo, kaip nusprendėte burtis ir žaisti?
  Krepšinį žaidžiau ir prieš pirmąjį MKML čempionatą. Vykdavo Marijampolės miesto pirmenybės. 2009/2010m. mane pakvietė žaisti Kalvarijos krepšinio pirmenybėse už „Kegisos“ komandą. Sezonas buvo sėkmingas man asmeniškai ir visai komandai. Komandos vadovas ir pagrindinis rėmėjas buvo puikus žmogus JONAS KALINAUSKAS, kuris daug dėmesio ir finansų skyrė krepšiniui. Po sėkmingo sezono Kalvarijoje, komandos vadovui pasiūliau dalyvauti Marijampolės krepšinio lygoje. 2010m. kaip tik prasidėjo MKML lyga. J. Kalinauskas patikėjo man surinkti komandos sudėtį. Taip 2010/2011m. MKML lygoje atsirado komanda „Kegisa“.   
 2. Prisimink pirmąjį sezoną, koks jis buvo?
  Pirmasis sezonas buvo super !!! Pavyko į komandą prisikalbinti tokius žaidėjus kaip Tomą Venckūną, Arūną Krivonį, Saulių Vasiliauską ir kt.. Komandoje buvo labai gera atmosfera, tas matėsi ir aikštelėje. Finale paskutinėmis sekundėmis laimėjome ir tapome MKML pirmaisiais čempionais.
   
 3. Žaidėjai su kuriais rungtyniavai pirmajame sezone dar ilgai žaidė arba vis dar tebežaidžia MKML, kodėl ar norėtumėte dar kartą atkurti senąją ekipą ir jos sudėtį?
  Komandą būtų smagu atkurti, bet dauguma žaidėjų jau baigę karjeras, todėl to padaryti tikrai nepavyks. Su ta sudėtimi galėtume nebent Veteranų lygoje sudalyvauti.
 4. Kaip keitėsi MKML per tuos dešimt metų, kas pasikeitė labiausiai?
  MKML lyga labai pasikeitė. Pats pavadinimas buvo sukurtas Marijampolės krepšinio mėgėjų lyga, bet paskutiniais sezonais lyga tapo beveik profesionali. Komandų pajėgumas labai sustiprėjo, daug gerų žaidėjų atvyksta iš kitų miestų.
 5. Koks epizodas per tavo karjerą tau įsiminė labiausiai ir kodėl?
  Labiausiai įsiminė pirmasis sezonas, kai tapau čempionas.
 6. Prisimink visus finalinius ketvertus, kuriuose žaidei, kuris įsiminė labiausiai ir kodėl?
  Visų finalinių ketvertų jau nelabai ir prisimenu, bet vienas yra labai įstrigęs atmintyje.  2015/2016m žaidėme dėl 3 vietos prieš “PXNX” komandą ir fantastiškas M. Ulevičiaus metimas paskutinę sekundę išplėšė mums pergalę ir bronzos medalius.
 7. Kokią vietą tavo gyvenime užima MKML, vis dėl to 10 metu kartu? MKML mano gyvenime užima svarbią vietą, daug laiko praleista kartu (10metų) ir gal dar ne paskutinis sezonas…
 8. Kuris žaidėjas, tavo manymu, yra geriausias MKML visų laikų žaidėjas?
  Per 10 metų tikrai buvo daug gerų žaidėjų.  Aš geriausią MKML visų laikų žaidėją rinkčiausi iš Arūno Krivonio ir Lino Akstinavičiaus.
 9. Kuri krepšinio šventė („MKML žvaigždžių diena“ ar „Krepšinio savaitgalis“) tau paliko didžiausią įspūdį ir kodėl?
  Visos MKML šventės buvo įdomios. Įsimintiniausia gal buvo 2010/2011m. MKML žvaigždžių diena, nes pats joje dalyvavau
 10. Ką galėtum palinkėti MKML?
  MKML linkiu toliau tęsti darbus ir sulaukti kito jubiliejaus ( 20-tojo sezono) 😉

Leave a Reply