#MKML10-mečioŽmonės: Martynas Ulevičius

#MKML10-mečioŽmonės” – rubrika skirta paminėti Marijampoles krepšinio mėgėjų lygos dešimtąjį-jubiliejinį sezoną.

Rubrikos tikslas – pakalbinti pačius svarbiausius žmones, kurie su lyga kartu nuėjo visą kelią – 10 metų ir paliko giliausius įspaudus. Vis kitas “#MKML10-mečioŽmogus” atsakinės į dešimt simbolinių klausimų apie viską, ką teko patirti per tą laiką ir kaip viskas keitėsi.

Martynas Ulevčius

Martynas Ulevičius – dar vienas garbės narės, kuris MKML rungtyniauja nuo pirmojo sezono. Martynas tris kartus kartus pasidabino MKML medaliais (du kart sidabro ir vieną kartą bronzos) bei buvo išrinktas į MKML finalinio ketverto simbolinį žaidėjų penketuką.

Kviečiame dešimčiai klausimų-atsakymų su #MKML10-mečioŽmogumi” – Martynu Ulevičiumi.

 1. Rungtyniauji MKML čempionate nuo pat pirmojo sezono. Kaip viskas prasidėjo, kaip nusprendėte burtis ir žaisti?
  Pirmasis sezonas MKML prasidėjo atstovaujant Marijampolės kolegiją. Kartu su Martynu Dženkausku ir Arnu Maziliausku įstojome mokytis į kolegiją. Pagrindinė kolegijos krepšinio komanda tuo metu buvo Lietuvos studentų čempionai, turėjo galingą sudėtį, tuometinis treneris-dėstytojas Algirdas Burlėga pakvietė mus pirmakursius prisijungti prie kolegijos dublerinės komandos.
 2. Prisimink pirmąjį sezoną, koks jis buvo?
  Sezono eigoje jau treniravomės ir rungtyniavome pagrindinėje komandoje, jeigu gerai pamenu pirmąjį sezoną MKML prizinės vietos iškovoti nepavyko.
 3. Per visą karjerą atstovavai labai daug komandų. Primink visiems kokiems klubams ir kada atstovavai?
  Pirmuosius keturis sezonas praleidau kolegijos komandoje, per juos vieną kartą iškovota antroji vieta. Baigus kolegiją prisijungiau prie Tomo Vyšniausko suburtos “Arotenos” komandos, su ja taip pat nužygiavome iki finalo. Du sezonus atstovavau draugų suburtai komandai “Amber team”. O nuo 2016 metų  iki dabar žaidžiu “Liudvinavo” komandoje, kartu pavyko iškovoti bronzos medalius. Deja MKML čempionu kol kas tapti nepavyko.  
   
 4. Kaip keitėsi MKML per tuos dešimt metų, kas pasikeitė labiausiai?
  Lyga labai patobulėjo nuo pirmų sezonų, pakilo netik žaidžiančių komandų lygis, įtraukiamos kitos regiono miestų komandos, atsirado statistika realiuoju laiku, įvairios video peržiūros ir bendras organizavimo lygis smarkiai išaugo.
 5. Tavo tritaškis, padovanojęs bronzą – įspūdingiausias per dešimt metų. Kaip tau tai pavyko?
  Iki tol buvau prametęs keletą lemiamų metimų, tuo momentu nusišypsojo sėkmė ir metimas įkrito, reikia dėkoti komandos draugams už pasitikėjimą.
 6. Pastaruosius metus rungtyniauji „Liudvinavo“ komandai, kodėl apsistojai čia?
  Pavyko sėkmingai integruotis į komandą, su visais tapome gerais bičiuliais, todėl ir aikštėje su tokiu kolektyvu žaisti yra malonumas.
 7. Kokią vietą tavo gyvenime užima MKML, vis dėl to 10 metu kartu? 🙂
  Sportas vienas iš pagrindinių mano laisvalaikio praleidimo būdų, džiaugiuosi, kad galiu tai realizuoti rungtyniaudamas MKML.
 8. Kuris žaidėjas, tavo manymu, yra geriausias MKML visų laikų žaidėjas?
  Vienareikšmiškai Linas Akstinavičius, ne tik dėl to kad yra puikus žaidėjas ir lyderis, bet ir labai atsidavęs krepšinio entuziastas, bei šaunus žmogus.
 9. Kuri krepšinio šventė („MKML žvaigždžių diena“ ar „Krepšinio savaitgalis“) tau paliko didžiausią įspūdį ir kodėl? (ir kurių metų).
  Paskutinioji žvaigždžių diena dėl savo naujo formato ir naujų konkursų buvo tikrai įtraukianti.
 10. Ką galėtum palinkėti MKML?
  Toliau sėkmingai tęsti šį projektą.
Fantastiška “Liudvinavo” pergalė paskutinę sekundę!!

Leave a Reply