Namuose – sunki „Sūduvos-Mantingos“ pergalė

Nuotr. V.Skroblas

Šeši Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai pelnė dviženkį taškų skaičių, o komandinis žaidimas Suvalkijos komandai padėjo iškovoti sunkią pergalę.

„Sūduva-Mantinga“ savo sirgalių akivaizdoje 81:77 (16:14, 21:32, 17:14, 27:17) nukovė Kauno KTU klubą.

Tai buvo jau dvyliktoji Marijampolės ekipos pergalė iš eilės. 23 laimėjimus iš viso turinti „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse žengia antra, dviem pergalėmis atsilikdama nuo lyderio Šakių „Vyčio“. Tiesa, sumažinti šį atsilikimą marijampoliečiai šansą turės šeštadienį, kuomet Šakiuose vyks lygos lyderių kaktomuša.

Pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje marijampoliečiai dar turėjo devynių taškų deficitą (58:67), kurį pavyko panaikinti tik iki susitikimo pabaigos likus pusantros minutės – po Antano Udro baudų metimų rezultatas tapo lygus (74:74).

Netrukus KTU krepšininkai dar sugebėjo trumpam šauti į priekį, tačiau po to prasidėjo neilgas, tačiau gyvybiškai reikšmingas Žygimanto Šimonio benefisas.

Sūduvietis likus 52 sek. pataikė svarbų dvitaškį, o netrukus šaltakraujiškai sumetė abi baudas, kurios leido šeimininkams jaustis kiek tvirčiau (79:76).

Neilgai trukus, KTU atstovas Dovydas Šemeklis dar pataikė dvitaškį, tačiau „Sūduvos-Mantingos“ pergalę kitoje aikštelės pusėje baudų metimais įtvirtino Rokas Stankevičius.

Rezultatyviausiai Mezon NKL čempionų ekipoje rungtyniavo Antanas Udras, kuris per 31 minutę pelnė 17 taškų (5/11 dvit., 7/9 baud. met.) bei atkovojo 8 kamuolius.

Šiame susitikime „Sūduva-Mantinga“ ir vėl buvo nukraujavusi. Žaisti vis dar negali Aurimas Kieža, o Ignas Labutis ir Ernestas Ežerskis dėl sužeidimų taip pat praleido rungtynes.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 17, Žygimantas Šimonis ir Andrius Aleksandrovas po 15, Martynas Zigmantavičius 13, Rokas Stankevičius 10.

KTU: Karolis Kokoška 16, Deividas Rinkūnas 15, Redas Jakubauskas 12, Julius Kigas 9.