NBA stiliumi: “Aikštelė 44-Mantinga” į “Autoklubo” krepšį įmetė net 147 taškus

Antrosiose trečiadienio rungtynėse susitiko viena čempionato favoričių “Aikštelė 44-Mantinga” ir lygos debiutantė “Autoklubo” komanda. Įspūdingą pergalę pasiekė net 147 taškus pelniusi “Aikštelė 44-Mantinga”, kuri laimėjo rezultatu 147:65 (40:14, 30:18, 39:18, 38:25).

Startiniai komandų penketai:

“Aikštele 44-Mantinga”: A. BIRGELIS, M. ADRIUŠKEVIČIUS, A. ČIŽIKAS,  V. SKUČAS, Ž. KUKLIERIUS.
“Autoklubas”: K. BURAUSKAS, A. BUJAUSKAS, T. KATKEVIČIUS, M. ŠMIGELSKAS, A. ŠEŠTAKAUSKAS.

“Aikštelė 44-Mantinga” į šias rungtynes atvyko tik šešiese, tačiau tai nesutrukdė pasiekti tokį rezultatyvumą, kuris net ir NBA komandoms ne visada yra pasiekiamas.

Kad MKML bronzininkai juokauti nenusiteikę, tai parodė jau per pirmąsias keturias žaidimo minutes, per kurias laimėjo “sausą” atkarpą 18:0. “Autoklubui” visiškai nesisekė stabdyti uraganinio priešininkų žaidimo, o po pirmojo kėlinuko “Autoklubas” buvo nepavydėtinoje situacijoje – 40:14.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė dar didesnis skirtumas 70:32. 100-tąjį tašką “Aikštelės 44-Mantinga” komandai pelnė tritaškį pataikęs A. Birgelis. “Autoklubas” niekaip nesugebėjo sustabdyti įsisiautėjusių varžovų bei pralaimėjo jiems 65:147.

“Aikštelė 44-Mantinga”: Ž. Kuklierius 44 (10 atk. kam., 9 rez. perd., 9/13 trit.), M. Andriuškevičius 32, A. Birgelis 26, V. Skučas 22, A. Čižikas 15.

“Autoklubas”: A. Bujauskas 14, K. Burauskas 13, L. Žemaitis 12, K. Linkevičius 10.