Nesėkmingas savaitgalis dubleriams

(2019.02.22) Penktadienį “Sūduva-Mantinga-2” lankėsi Kretingoje. Ten vyko rungtynės su vietos komanda ir jose pergalę rezultatu 94:80 (28:30, 17:17, 27:17, 22:16) šventė šeimininkai. Pirmoji rungtynių pusė buvo labai atkakli – pirmaujanti komanda dažnai keitėsi ir po dviejų kėlinių 2 taškų pranašumą turėjo svečiai 45:47. Vis tik po ilgosios pertraukos “Kretinga” perėmė iniciatyvą į savo rankas ir po truputį didino pranašumą savo naudai ir šventė pergalę 14 taškų skirtumu. Svečių komandai koją pakišo netaiklūs tritaškiai metimai – tikslą pasiekė tik 4 iš 23 bandymų (17 %).

Rezultatyviausi žaidėjai:

“Kretinga”: R. Zabita – 19, D. Petravičius – 15, D. Matutis ir L. Jonuška po 12.

“Sūduva-Mantinga”: R. Subotkevič – 17, J. Davniukas – 16, D. Senda – 15.

(2019.02.23) Šeštadienį marijampoliečių varžovais buvo lygos lyderiai Kauno raj. “Omega” krepšininkai. “Sūduva-Mantinga-2” antrą vakarą iš eilės turėjo pripažinti svečių pranašumą – 62:80 (13:20, 23:21, 15:21, 11:18). Šiose rungtynėse pasikartojo penktadienio mačo scenarijus – pirmoji pusė šeimininkams nežadėjo nieko blogo: po 2 kėlinukų komandas skyrė tik 5 taškai, tačiau po pertraukos labiau patyrę “Omegos” krepšininkai sugebėjo primesti savo žaidimą ir šventė užtikrintą pergalę. “Sūduva-Mantinga-2” ir vėl neužtikrintai atakavo krepšį – “iš žaidimo” pataikė tik 30% savo metimų (23 iš 75 bandymų).

“Sūduva-Mantinga-2”: R. Subotkevič – 15, J. Davniukas – 14, A. Kuzminskas – 10.

“Omega”: P. Naraškevičius – 15, G. Marčiukaitis – 12.

Vyr. trenerio A. Kardišausko komentaras: “Savaitgalis buvo dviprasmiškas. Prastos rungtynės Kretingoje ir gana kokybiškas krepšinis su lygos favoritais – “Omega”. Nesame top 5 komanda, kuria tikėjomės būti sezono pradžioje. Esame, kas esame ir per naktį geresne komanda netapsime. Dabar belieka viltis įšokti į nuvažiuojantį atkrinatmųjų traukinį”.

Po šio savaitgalio “Sūduva-Mantinga-2” nebėra savo likimo kalvė. Norint patekti į “play-off” etapą – teoriškai gali neužtekti ir dviejų pergalių, tačiau, palankiai susiklosčius aplinkybėms, gali užtekti ir vienos. Viskas priklausys nuo komandų konkurenčių pasirodymų.