Nesustabdoma „Liudvinavo-Vyčio“ komanda ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

Šiemet retai suklumpanti „Liudvinavo-Vyčio“ komanda šventė dar vieną pergalę A divizione. Šio vakaro pirmojoje dvikovoje „Liudvinavas-Vytis“ be didelės intrigos nugalėjo „Lazdijų SC“ komandą rezultatu 104:85 (25:19, 20:21, 28:17, 31:28).

Ginčo kamuolį laimėjusi ir pirmuosius taškus pelniusi „Lazdijų SC“ komanda pirmąjį kėlinį pradėjo sėkmingiau, tačiau pirmaujančios komandos vaidmeniu ilgai džiaugtis neleidusi „Liudvinavo-Vyčio“ ekipa pataikė tritaškį metimą ir išsiveržė į priekį. Sužaidus pusę pirmojo kėlinio laiko, komandas skyrė tik vienas taškas „Liudvinavo-Vyčio“ naudai 12:11. Lyderės pozicijų neapleido ir kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Liudvinas-Vytis“, kuris po pirmojo kėlinio jau turėjo 6 taškų persvarą. Antrasis kėlinys buvo sėkmingų atakų apsikeitimo metas. Abejos ekipos puolime žaidė labai sėkmingai ir kurė vieną sėkminga ataką po kitos, o varžovai į tai atsakydo tuo pačiu. Po pirmųjų dviejų kėlinių savo pranašumą išsaugojęs „Liudvinavas-Vytis“ pirmavo rezultatu 45:40.

Antroji rungtynių dalis sėkmingesnė taip pat buvo „Liudvinavo-Vyčio“ komandai. Spurtavę atkarpa 7:2 trečiojo kėlinio pradžioje, savo pranašumą padidino iki 10 taškų (52:42). „Liudvinavas-Vytis“ sugebėjo surengti dar sėkmingesnę atkarpą kėlinio pabaigoje – 10:3 ir savo persvarą dar labiau padidino jau iki solidaus 16 taškų skirtumo. „Lazdijų SC“ ekipa trečiąjį kėlinį pralaimėjo rezultatu 17:28. Lemtingame, paskutiajame kėlinyje vyko lygi kova. Tiek viena, tiek kita komanda puikiai žaidė puolime, tačiau skirtumas per daug nesikeitė. Daug klydus „Lazdijų SC“ komanda gynyboje per kėlinį praleido 31 tašką. „Liudvinavas-Vytis“ sėkmingai išlaikę stabilų žaidimą ir išsaugoję turimą persvarą rungtynes laimėjo .

Nugalėtojų gretose puikų žaidimą pademonstravo Karolis Šukys surinkęs 33 naudingumo balus (34 taškai 15 atkovotų kamuolių) „Lazdijų SC“ komandoje nesulaikomas buvo Otas Vaitulevičius surinkęs dvigubą dublį 15 taškų ir atkovojęs 16 atšokusių kamuolių. Beje lazdijiečiai ir toliau išlieka dar nė karto nepatyrę pergalės skonio A divizione.