Net 25 klaidas padarę “Gražiškiai” neprilygo “Atakai” (+ komentarai)

Ambicijų šiame sezone neslepianti “Ataka” (3-0) kol kas panašu, kad sėkmingai siekia to. Pastarieji rezultatu 106:74 nepaliko vilčių “Gražiškiams” (1-3). “A Pogrupyje” su trimis trimis pergalėmis ir 0 pralaimėjimų “Ataka” vienvaldžiai pirmauja turnyrinės lentelės viršūnėje.

Intriga šios rungtynės laikėsi vos pusantro kėlinio. Pirmąsias dešimt minučių komandos sužaidė lygiai – 24:24, nors “Gražiškiai” ir pirmavo didžiąją kėlinio dalį. “Atakos” pranašumas pradėjo ryškėti antrajame kėlinyje, kurį jie laimėjo 28:18. Įpusėjus susitikimui komandas skyrė 10 taškų – 52:42.

Po didžiosios pertraukos “Ataka” surakino savo varžovus gynybos gniaužtuose ir beveik pusę kėlinio neleido pelnyti nė taško. Tuo pasinaudojusi “Ataka” sprintavo 12:0 ir įgijo net 22 taškų pranašumą 64:42. Lyg to būtų nemažai, “Ataka” apsukų nemažino ir ketvirtajame kėlinyje, kurį taip pat laimėjo. Sužaidus 4 mintus ketvirtajame kėlinyje po R. Subotkevič dvitaškio skirtumas tarp komandų tapo triuškinantis – 94:63 ir jeigu dar buvo tikinčių “Gražiškių” pergale, tapo akivaizdu, jog to šiandien neįvyks. Kiek vėliau Mantas Gelčius pelnė savo komandai 100-tąjį tašką ir dar labiau pradžiugini “Atakos” komandą ir jos gerbėjus.

Jaunius Davniukas: (“Ataka”):
“Nuotaikos geros, kadangi buvo pasiekta pergalė. Pradžia rungtynių buvo sunki, nes varžovai labai gerai pataikė, tačiau suaktyvinus gynybą pavyko atitrūkti nuo varžovų, pasidaryti saugią persvarą ir laimėti rungtynes”