Netikėta “Marijampolės SC – Jaunystės” pergalė prieš “Išvien”

7 varžybas žaidė „Išvien“ ekipa gavo antausį nuo „Marijampolės SC – Jaunystė“ komandos. Turbūt šios varžybas šiame sezone buvo pačios kovingiausios. Pirmasis kėlinys prasidėjo didele įtampa ir truputį sėkmingiau turnyro senbuviai „Išvien“ komandai pavyko minimaliai pirmauti. Pirmas kėlinys turbūt parodė, kad kova bus iki pat galo. Antrasis kėlinys nieko neišsprendė ir varžovai kovojo taškas į tašką, po dviejų kėlinių dviejų taškų persvara buvo G.Navicko vedamoje komandoje. Trečio kėlinio antroje pusėje pataikius kelis tritaškiu metimus ir puikiai besigindami G.Žibūdos auklėtiniai įgijo net 12 tašku pranašumą. „Išvien“ pasiduoti neketino, bet pasipriešinti pritrūko rotacijos ir jėgų. Skirtumas buvo 20 taškų ir „Išvien“  negrįžo, bet sušvelnino rezultatą ir rungtynės baigėsi 91:76 „Marijampolės SC – Jaunystės“ pergale.

MARIJAMPOLĖS SC – JAUNYSTĖ – A.Mackevičius 23 t., 10 a.k., M.Kalinauskas 17 t., I.Antanaitis 13t.

IŠVIEN – G.Navickas 22 t., 10 a.k., A.Sabukonis 18 t., T.Kiesieliauskas 13 t., A.Levanas 13 t.