“NKA-Perliukai” paskutinę sekundę dramatiškai išplėšė pergalę prieš “NKA-Alytų” (+trenerių komentarai)

Vilkaviškio “NKA-Perliukų” komanda pasiekė dramatišką pergalę “Mantinga vaikų lygos” čempionate. Vilkaviškiečiai po itin dramatiškos kovos rezultatu 42:41 palaužė Alytaus “NKA-Alytus” komandą.

Dramatišką pergalę “NKA-Perliukų” komandai lėmė pergalingas L. Chadatavčiaus metimas su lig finaline rungtynių sirena.

Po rungtynių abiejų komandų treneriai sutartai teigė, jog buvo puikios rungtynės.

“Varžybos buvo tokios, kokių, turbūt, per savo trumpą trenerio karjerą dar nesu turėjęs. Niekas nepirmavo daugiau nei 5 taškų skirtumu ir visas 40 minučių tvyrojo įtampa. Su visa pagarba varžovams, aš manau, kad jie yra stipresni, bet varžybų skaičiaus dėka atsiranda žaidimas, kas mums padėjo iškovoti šią pergalę. Šiandien Fortūna buvo mūsų pusėje”,- teigė “NKA-Perliukų” vyr. treneris Justas Bagurskis.

“Puikios rungtynės su mums nelaiminga pabaiga. Mums labai reikėjo tokių rungtynių, ačiū už tai varžovams. Esu nepatenkintas savo auklėtinių pasirodymu, labai daug blogų sprendimų, prastas pataikymas. Atvažiavome blogai nusiteikę, čia jau mano klaida. kad nepavyko nuteikti auklėtinių. Mes tikrai nenuleisime rankų ir važiuojame toliau, taisysime klaidas ir atvažiuosime stipresni”,- sakė “NKA-Alytaus” vyr treneris. Edgaras Jančiukas

Leave a Reply