Nuo pirmųjų minučių pabėgusi „Sūduva-Mantinga“ sutriuškino „Šilutę“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (23-5) Vikinglotto-NKL pirmenybėse reabiliatavosi po pralaimėjimo „Telšiams“.Povilo Šakinio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 105:69 (28:17, 21:13, 29:14, 27:25) nepasigailėjo „Šilutės“ (19-9) krepšininkų.Šeimininkai į priekį pabėgo nuo pirmųjų minučių ir pirmojo kėlinio pabaigoje po Juliaus Liesio dvitaškio komandas skyrė jau 15 taškų – 28:13.Apsukų nemažinę marijampoliečiai iki pertraukos dar padidino pranašumą (49:30), o trečiajame kėlinyje pradėjo varžovų triuškinimą.Atkarpa 17:6 užbaigę trečiąjį ketvirtį P. Šakinio auklėtiniai įgijo 34 taškų persvarą (78:44) ir paskutinis kėlinys tebuvo formalumas, o pergalę vainikavo Šarūno Beniušio tolimas metimas.Nugalėtojų ekipoje net šeši krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausiai iš jų žaidė po 19 surinkęs Gintautas Matulis ir Š. Beniušis.Komandos kapitonas per 25 minutes taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus ir surinko 23 naudingumo balus.Tuo metu Š. Beniušis per 23 minutes spėjo atkovoti 11 kamuolių, išprovokuoti 5 pražangas ir surinkti 32 naudingumo balus.„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis (5/7 dvit., 6/6 baud., 11 atk. kam., 32 naud. bal.) ir Gintautas Matulis (3 blk., 23 naud. bal.) po 19, Martynas Zigmantavičius 15 (6/6 dvit.), Jonas Zakas 14 (4/5 trit.), Edvinas Jezukevičius 13 (20 naud. bal.), Aurimas Kieža 11 (8 atk. kam., 21 naud. bal.).„Šilutė“: Andrius Gaidys 19, Ernestas Sederevičius (8 atk. kam.) ir Byronas Sanfordas (5 rez. perd.) po 10.