Nutraukiamas “MKML-Mantinga” čempionatas, „A divizione” nugalėtojais skelbiami “Sangrūda-DanKes Trans”, „B divizione“ – “Išvien”

Šį ketvirtadienį (04.02) MKML valdyba priėmė sprendimą laikytis būtiniausių saugumo reikalavimų ir imtis visų atsargumo priemonių siekiant stabdyti COVID-19 viruso plitimą šalyje. Lygos valdybos sprendimu, dėl nenugalimų jėgų (force majeure) aplinkybių, 2019–2020 m. „MKML-Mantinga“ čempionatas nutraukiamas ir galutinė komandų rikiuotė skelbiama pagal rezultatus po paskutinių kovo 4 ir 11 d. varžybų.

MKML vadovo Deivido Jurkšos komentaras apie stabdomą 2019-2020 MKML sezoną:

“Ilgai delsiau priimti šį sprendimą ir vis turėjau viltį, kad tikslinga “išlaukti protingą laiką” ir, nors įsiterpiant į vasaros laiką, bet užbaigti MKML-Mantinga sezoną taip, kaip buvo numatyta dar 2019 metų rudenį. Bet koronaviruso grėsmė kur kas stipresnė už mūsų žemiškus norus žaisti gražų klasikinį krepšinį. Nesu sporte naujokas. Krepšinis man – ir darbas, ir laisvalaikis. Puikiai žinau tą saldų skonį, kurį padiktuoja sezono pabaiga. Atrodo, po kovo 11 dieną sužaistų vienų iš daugelio varžybų, rytojus kitoms varžyboms taip ir neatėjo.  Su skaudama širdimi informuoju, kad 2019-2020 metų MKML-Mantinga krepšinio sezonas yra stabdomas, taip ir nesužaidžiant visų sezono varžybų. Nuoširdžiai kreipiuosi į komandų vadovus ir žaidėjus, dėkodamas už kryptingą darbą viso sezono metu. Šis sezonas – jubiliejinis. Aš pats esu įkūręs MKML ir turėjau asmeninių ambicijų, šį sezoną (su Jūsų visų pagalba) padaryti išskirtiniu. Taip, jis tokiu ir tapo – labai išskirtinis. Kviečiu Jus išlikti vieningais ir protingai priimti šią mums visiems nedėkingą situaciją. Tačiau ir toks sezonas turi čempionus – juos apdovanosime 2020 metų rudenį”.


Balandžio 2 dieną buvo įvykdyta visų MKML komandų vadovų/atstovų nuotolinė apklausa. Vykdant apklausą buvo siūloma: „Nutraukti „MKML-Mantinga“ čempionatą ir paskelbti „A“ ir „B“ divizionų nugalėtojus, atsižvelgiant į turnyrinę lentelę po kovo 4 d. („B divizione“) ir po kovo 11 d. („A divizione“).“


„A diviziono“ komandų balsai pasiskirstė taip:

„UŽ“:
Linas Akstinavičius („Liudvinavas“);
Gintautas Žibūda („ŽSM-Jaunystė“);
Edvinas Vaina („Kapčiamiestis“);
Mantas Varnagiris („Liudvinavas-Vytis“);
Povilas Anelauskas („Veteranai“);
Karolis Birgelis („Sangrūda-DanKes Trans“). 

„PRIEŠ“:
Gintaras Labutis („Ataka“);
Gintaras Labutis („Ataka-2“).

„B diviziono“ komandų balsai pasiskirstė vienbalsiai:

„UŽ“:
Marius Rėklaitis („Marista“);
Tomas Štaraitis („Simedva“);
Virmantas Juodėnas („CIE LT Forge“);
Audrius Miliauskas („Gražiškiai“);
Gintautas Žimaila („Marijampolės Kolegija“);
Andrius Levanas („Išvien“).


Atsižvelgiant į balsų daugumą, nutarta n u t r a u k t i 2019-2020 m. „MKML-Mantinga“ čempionatą ir paskelbti abiejų divizionų nugalėtojus.

„A divizione“ nugalėtojais skelbiama „Sangrūda-DanKes Trans“ komanda.

„B divizione“ nugalėtojais skelbiama „Išvien“ komanda.


2019-2020 m. sezone iš viso rungtyniavo 14 komandų:
„Sangrūda-DanKes Trans“;
„Veteranai“;
„Ataka“;
„Liudvinavas-Vytis“;
„Kapčiamiestis“;
„Ataka-2“;
„Liudvinavas“;
„ŽSM-Jaunystė“;
„Išvien“;
„Marijampolės Kolegija“;
„Gražiškiai“;
„Simedva“;
„CIE LT Forge“;
„Marista“.

MKML tikisi sirgalių, sporto bendruomenės ir klubų supratimo bei palaikymo. Vis dėl to sveikata ir gyvybė yra pamatinės žmonių vertybės, todėl ir buvo priimtas toks sprendimas, kuris būtų saugiausias krepšininkams, personalui ir visuomenei.

Kiek anksčiau (03.31 d.) skelbėme ir apie „Mantnga vaikų lygos“ čempionato nutraukimą.

www.mkml.lt

Leave a Reply