Paskutiniai atsakymai – paskutinę dieną

„MKML-Mantinga“ turnyruose per savaitę sužaistos 7 rungtynės, po kurių reguliariajame sezone beliko atsakyti į keletą klausimų. Visos komandų užimamos vietos paaiškės tik sekmadienį, sužaidus paskutiniąsias rungtynes.

A divizione sužaistos 5 rungtynės, nulėmusios keleto komandų galutines vietas.

Reguliariojo sezono nugalėtojų vardą užsitikrino „Marijampolės SC-Eurostandard“, bėgę ir nubėgę nuo „Veteranų“ 103:79.

Vicečempionai iš esmės žaidė septyniese, tad jaunimo raginti nereikėjo. Varžovams pirmavimu jie leido trumpai pasidžiaugti tik rungtynių pradžioje, jau antrajame kėlinyje susikrovė 20 taškų pranašumą ir atgal nebesižvalgė.

„Marijampolės SC-Eurostandard“ komandoje eilinį kartą spindėjo Gabrielius Bubnys, šį kartą suvertęs 37 taškus, atkovojęs 10 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus. 23 taškus, 11 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvius perdavimus pridėjo Aironas Bliūdžius.

„Veteranams“ 18 taškų, 9 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus surinkęs prieš savo buvusius komandos draugus žaidęs Ainoras Rapolavičius, po 16 taškų pridėjo Lukas Trumpa (15 atk. k.) ir Gražvydas Bieliūnas.

Dėl pirmosios vietos galėjo pakovoti „Vytis-Masažo namai“, tačiau dramatiškoje rungtynių pabaigoje 81:83 nusileido „Išvien“.

Puikią rungtynių reziumė savo FB paskyroje pateikė patys laimėtojai (kalba netaisyta): „Manome, jog šios rungtynės žiūrovams buvo tikras “sekmadienio show” 😆 Visas rungtynes vijomės varžovus, o lemiamas lūžis įvyko likus 35 sek. iki rungtynių pabaigos, tada tolimu metimu 80:79 rezultatu į priekį Išvien išvedė L. Marčiulionis🤫 Įtampa tęsėsi toliau, likus 13 sek. P. Gvazdaitis realizuoja vieną baudos metimą (81:79), sekančioje atakoje prasižengiame ir L. Akstinavičius baudų metimais išlygina rezultatą (81:81), lieka 1,3 sek…. Po “time-out’o” “susukame” išsimetimą iš šono ir pirmoje derinio opcijoje “aley-opp’u” “Marčela” išplėšia pergalę🤯😀“

Nugalėtojams net 26 taškus surinko idėjinis vadas Andrius Levanas, 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių pridėjo Paulius Gvazdaitis, 17 taškų – Lukas Marčiulionis.

„Vyčio-Masažo namų“ ekipoje rezultatyviusi buvo Linas Akstinavičius (24), Gvidas Kačiušis (19) ir Mantas Gelčius (14).

Per kitas rungtynes Lazdijų „Briedis-Pietų Megrame“ 113:102 nugalėjo Birštono SC, o galimybės iš paskutinės vietos pakilti jau neturėjusi ir be keitimų žaidusi „Marista“ skambiai trinktelėjo durimis 95:79 nugalėdama „Simedvą“.

Birštono ir Lazdijų komandos taip pat vertėsi labai menkomis pajėgomis. „Briedžiui-Pietų Megrame“ visus taškus pelnė starto penketo žaidėjai, tad skaičiai atrodo gana įspūdingai. Nedas Vydmantas pelnė 31 tašką, Dovydas Zdančius – 25 (12 atk.k.), Otas Vaitulevičius – 23, Martynas Kancevičius – 19 (15 atk. k.), o Karolis Pavalkis – 15.

Birštono SC ekipai Laurynas Miknevičius ir Vakaris Diškevičius sumetė po 26 taškus, o Dominykas Jurgelionis – 25.

„Maristoje“ rinkdami taškus taip pat pasismagino visas penketas žaidėjų: Paulius Dembinskas pelnė 26 (15 atk.k., 7 rez.p.), Gvidas Čekanskas – 22 (15 atk.k., 8 rez.p.), Mantas Brazauskas – 20, Tomas Christauskas – 15, Eimutis Bulota – 12.

„Simedvą“ šį kartą į priekį vedė 30 taškų surinkęs Lukas Damušis, 21 pelnęs Rokas Dailidavičius ir 13 sumetęs Nojus Genys.

Šie rezultatai nulėmė, kad paaiškėjo ir galutinės visos apatinės A diviziono turnyro lentelės dalies vietos. „Simedva“ (7-9) liko šešta, Birštono SC (6-10) – septintas, „Marijampolės SC-2005“ (4-12) – aštuntas, o „Marista“ (3-13) – devinta.

Tuo metu 2-5 vietų likimas paaiškės paskutiniame ture per „Vyčio-Masažo namų“ ir „Veteranų“ bei „Išvien“ ir „Briedžip-Pietų Megrame“ tarpusavio dvikovas.

B divizione iki paskutinės dienos liks neaiškus reguliariojo sezono nugalėtojas ir paskutinis ketvirtfinalio dalyvis.

Šiuo metu pirmąją vietą užima Kalvarijos „98ers“ (12-4), įveikę Alytaus „Kryžkelių plieną“ (8-8) 95:88, tačiau nugalėtojų pozicijos dar neužsitikrinę. Į viršūnę sekmadienį gali pakilti „CIE LT Forge“ (11-4), jei nugalės „PROmilę“.

Bet kuriuo atveju jau aišku, kad tiek „98ers“, tiek „CIE LT Forge“ pelnys abu tiesioginius kelialapius į finalo ketvertą.

Trečia liks Punsko „Punia“ (11-5), o ketvirtas – Kalvarijos SC (10-6), kuris 65:73 nusileido „PROmilei“.

Pergalė 92:58 prieš „Marijampolės SC-2008“ leido užsitikrinti vietą atkrintamosiose varžybose „Gudelių seniūnijai“ (8-8), tačiau ji savo galutinę vietą sužinos tik po paskutinių „PROmilės“ rungtynių. Pačiai „PROmilei“ rungtynės su „CIE LT Forge“ bus žūtbūtinės – pergalė kilstelėtų į 5 vietą, o pralaimėjima paliktų 7-oje ir išsaugotų 6 poziciją alytiškiams.

Leave a Reply