Pažintis su “MKML-Mantinga” finalinio ketverto komandomis -“AROTENA”


Sparčiai artėjant “MKML-Mantinga” finalinio ketverto kovoms, kviečiame jus iš arčiau susipažinti su keturiomis stipriausiomis lygos komandomis, prisiminti jų kelią  link finalinio ketverto ir iš pirmų lūpų sužinoti kaip komandai sekasi ruoštis lemiamoms kovoms.

„Arotena“  šiame sezone yra pralaimėjusi vos vieną kartą iš penkiolikos ir apskritai šiuo metu turi vieną didžiausių iš eilės laimėtų rungtynių atkarpų MKML istorijoje – net 13 pergalių iš eilės. Išskirti iš „Arotenos“ komandos viena žmogų sunku. Tai puikiai subalansuota komanda turinti lygiaverčius žaidėjus ant suolelio. Net 8 žaidėjai „Arotenoje“ renka 12 ir daugiau taškų per rungtynes, o tai yra žvėriškiai skaičiai bylojantys apie „Arotenos“ puolimo potencialą ir rungtynių tempą. “Arotena” nesulaukė pasipriešinimo ketvirtfinalio susitikime ir du kartus pelnė 150 taškų. “Arotena” laimėjo seriją prieš “Simedvą” bendru rezultatu 308:154 (150:84 ir 158:70). “Arotenos” pusfinalyje lauks “Veteranų” pasipriešinimas.

Komandos vadovas Tomas Vyšniaukas apie komandos pasiruošimą daug nedaugžodžiavo:

“Pasiruošimas vyksta baruose – kaip sakė Čeponis ,su Švyturio nealkoholiniu. Mūsų tikslas aiškus ir paprastas – laimėti. Nežinau ar būsime pilnos sudėties ar ne, tad jei susirinks daugiau nei 5- viskas gerai.”

Leave a Reply